Autodroms » Sports

Skumja ziņa visai autosporta pasaulei – Ivars Caune vairs nav starp mums

16 Jūn 2019  

Skumja ziņa visai autosporta pasaulei - Ivars Caune vairs nav starp mumsNu jau droši var teikt – leģendārā Latvijas autosportista Ivara Caunes tuvinieki vakar Facebook lapā pavēstījuši pirmajā brīdī grūti aptveramu ziņu – daudzkārtējā rallija čempiona vairs nav starp mums.

“Latvijas autosports šodien zaudēja jaudīgu leģendu un krietnu vīru… 13 kārtējais čempions Ivars Caune ir devies mūžībā. Ticam, ka viņš tur, augšā spēs iepriecināt citus gan ar savu lielisko humoru, gan ar cieņpilnām rūpēm par savējiem, gan ar kādu kolosālu braucienu ar auto….
Mūsu beidzamajā sarunā viņš teica:”Tev jādodas uz Sardīniju, jāsasniedz finišs! Un noteikti ņemiet 2 rezerves riteņus.”
Mēs visu laiku braucam ar 2 rezerves riteņiem, bet līdz finišam vēl jāaizbrauc… šoreiz gan citādāk. Tēti, šis būs par Tevi!
Ļoti lūdzu šobrīd cienīt mūsu ģimenes privātumu un dot pāris mierīgu dienu. Mēs otrdien ziņosim par atvadīšanos.”

Ir sasodīti skumji ik reiz, kad mūs pamet kāds cilvēks. Pat tad, ja tas mums bijis svešinieks. Katra dzīvība ir neatsverama. Taču ir divtik sāpīgi uzzināt, ka mūžībā devies cilvēks, kuru pazīsti personīgi, kuru klusībā esi apbrīnojis vai pat labsirdīgi apskaudis. Kurš tūkstošiem jaunu cilvēku bijis tas, kam gribētos līdzināties. Kura piedzīvojumu un joku stāstus esi klausījies caurām naktīm un smējies līdz vēdera krampjiem.

Lai Ivaram arī nākamajās dzīvēs ir daudz trauksmainas rallija trases un, protams, uzvaras! Kā tad bez tām!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.