Autodroms » Tehnoloģija

Sony paplašina blogošanas risinājumu klāstu, laižot klajā kompaktu vlogošanas kameru ZV-1

27 Mai 2020  

Sony paplašina blogošanas risinājumu klāstu, laižot klajā kompaktu vlogošanas kameru ZV-1Sony izziņojis jaunu kabatas formāta fotokameru ZV-1 – vieglu, kompaktu “viss vienā” stila risinājumu. ZV-1 apvieno ērti lietojamas funkcijas ar bezkompromisu attēlveidošanas tehnoloģiju, padarot to par ideālu rīku ikvienam satura veidotājam neatkarīgi no prasmju līmeņa.

ZV-1 ir aprīkots ar 1.0 tipa daudzslāņu Exmor RS® CMOS attēla sensoru ar DRAM mikroshēmu un 24-70 mm F1.8-2,8 ZEISS® Vario-Sonnar T * objektīvu ar lielu apertūru, kas rada skaistu fona bokeh (fona izplūšanu). Kamera nofiksē un izseko objektus ar augstu precizitāti un ātrumu, izmantojot Sony moderno autofokusa sistēmu. Izcila attēlveidošanas tehnoloģija apvienota arī ar augstas kvalitātes un daudzpusīgām audio iespējām. ZV-1 ir Sony pirmā kompaktā kamera ar sānos atveramu Vari-angle LCD touchscreen, kas atvieglo attēlu komponēšanu pašbildes režīmā, vienlaikus pievienojot ārējos audio piederumus. Tāpat ZV-1 ietver uzlabotas video funkcijas, ieskaitot 4K filmu ierakstīšanu un iebūvētu attēla stabilizāciju.

Ātra pārslēgšanās starp diviem fona Bokeh režīmiem

ZV-1 piedāvā vienkāršu risinājumu, lai ierakstīšanas laikā viegli pārslēgtos starp diviem bokeh līmeņiem. Izmantojot jauno Bokeh Switch funkciju, iespējams strauji pielāgot optisko apertūru starp vairāk un mazāk fona fokusēšanas izplūdumiem, nezaudējot fokusu uz objektu. Šī Bokeh poga atrodas kameras augšpusē, nodrošinot maksimāli ērtu piekļuvi.

Uzlabotas fokusēšanas iespējas

Izmantojot ZV-1, produktu apskatu un līdzīga video satura uzņemšana kļuvusi ievērojami ērtāka. Vairs nav nepieciešams novietot roku aiz objekta, lai paātrinātu fokusēšanu. Ar Product Showcase uzstādījumu iespējams vienmērīgi fokusēt pārejas starp seju un jebko, kas atrodas objektīva priekšplānā.

Balstoties uz modernajām tehnoloģijām, kas izstrādātas a ™ (Alpha ™) un RX sērijas kamerām, šī jaunā kompaktā kamera ietver modernu autofokusu (AF), kas ļauj ierakstīšanas laikā fiksēt un izsekot objektus ar augstu precizitāti un ātrumu. Lai saglabātu fokusu uz paredzēto objektu vai objektiem piesātinātā vidē, reāllaika acu AF un video reāllaika izsekošana ļauj ZV-1 palikt fiksētam uz objekta acs / sejas vai nemanāmi pārslēgt fokusu starp vairākiem objektiem, vienlaikus vadot AF ātrumu un izsekojamības jutību, ja nepieciešams.

Prioritāte – seja

Pateicoties jaunajai sejas prioritātes automātiskās ekspozīcijas (AE) funkcijai, lielās apgaismojuma izmaiņas, piemēram, pastaiga saulainā dienā un pēkšņa pārvietošanās no gaišas vietas ēnā, ZV-1 nav izaicinājums. Tas uztver un piešķir prioritāti subjekta sejai un pielāgo ekspozīciju, lai nodrošinātu, ka seja ir parādīta ideālā spilgtumā jebkurā vidē. Šī AE tehnoloģija arī novērš pēkšņas ekspozīcijas izmaiņas, ja objekts ātri pagriežas, novēršot neparedzētus izpūstus vai īpaši tumšus kadrus.

Dabiskā krāsa

ZV-1 ir uzlabota krāsu atveide, kas optimizē ādas toņus. Lai palielinātu uzsvaru uz objekta seju, īpaši fotografējot pašbildes režīmā, ZV-1 rada vienmērīgu un dabisku sejas krāsu, vienlaikus saglabājot asus mutes un acu attēlus gan video, gan fotoattēlos.

Kristāldzidrs audio

ZV-1 iebūvētajā mikrofonā ir Sony jaunākais Directional 3-capsule Mic, kas bija paredzēts audio uztveršanai šaurā leņķī, ļaujot skaidri uztvert objekta balsi, vienlaikus samazinot fona troksni, it īpaši, darbojoties selfija režīmā. Papildu elastībai ZV-1 ir arī standarta 35 mm mikrofona ligzda (3,5 mm) un Multi Interface Shoe ™ (MI Shoe), kas ļauj to ērti salāgot ar plašu ārējo mikrofonu klāstu. ZV-1 ir pieejams arī vēja ekrāna piederumu, kas izmantojams mikrofona nosegšanai, lai samazinātu vēja radītus traucējumus.

 

Galvenie AV rīki

Neskatoties uz nelielo izmēru, kamerai ir daudz pro-līmeņa filmu veidošanas iespēju, tostarp:

– 4K ieraksts ar pilnu pikseļu nolasījumu un bez pikseļu sasaistes, ar lielu datu plūsmu XAVC S ™ kodekā.

– standarta 3,5 mm mikrofona ieeja

– hibrīda log-gamma (HDR) / S-Gamut3.Cine / S-Log3, S-Gamut3 / S-Log3

– intervālu uzņemšana

– Super Slow-Motion ieraksts ar ātrumu līdz 1000 kadriem sekundē

– Saderība ar mobilās lietojumprogrammas “Imaging Edge ™” papildinājumu “Movie Edit add-on” attēla stabilizēšanai rediģēšanas laikā. Iespēja rediģēt IG attēla proporcijas utt.

Tiešraide ar ZV-1

ZV-1 pārtop par tīmekļa kameru, ja to savieno ar datoru, izmantojot USB, kas ļauj satura veidotājiem mijiedarboties ar sekotājiem reāllaikā, vienlaikus izmantojot arī uzlaboto attēlveidošanas tehnoloģiju un ZV-1 unikālās iespējas. Jaunā Sony personālā datora programmatūra būs pieejama 2020.gada jūlijā.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.