Autodroms » Testi

Šoreiz video apskatā jaunā Seat Ibiza. Interesants auto interesantiem cilvēkiem!

2 Jan 2018  
Foto: @autodroms.lv

Foto: @autodroms.lv

Tuk tuk tuk… Kas tur? Atceraties mazo putnēnu no senās un lādzīgās multenes? Šim dzīvnieciņam droši vien aizkristu balss, katru reizi atkārtojot “kas tur?”, kad Seat Ibiza īpašnieks piedursies priekšējam panelim vai citiem apdares materiāliem. Bet varbūt mēs vienkārši esam pārlieku izlutināti un pieraduši pie mīkstiem plastmasas izstrādājumiem?

Šoreiz video apskatā jaunā Seat Ibiza. Interesants auto interesantiem cilvēkiem!Pavisam kopā Seat Ibiza ir ļoti iecienīts visā plašajā Eiropā un tālu aiz tās robežām. Pie mums, kur šabloniskā domāšana pieļauj tikai dažas automobiļu markas, gan Seat, gan Ibiza nav tas visbiežāk sastopamais auto. Un tomēr viņš Latvijā ir nopērkams, tāpēc mūsu pienākums ir par to pastāstīt jums.

Šoreiz video apskatā jaunā Seat Ibiza. Interesants auto interesantiem cilvēkiem!Pavadot kopā ar jauno Seat Ibiza teju vai divas pilnas dienas, mēs nevaram par šo braucamrīku pateikt nevienu sliktu vārdu. Izvēlēties to vai nē – tā jau ir jūsu darīšana. Visu nosaka vajadzība, gaume, prasības, ambīcijas un iespējas. Kā viens no variantiem Seat Ibiza ir pat ļoti izvērtējams eksemplārs.

Tehniskos rādītājus un citas nianses jūs viegli atradīsiet Seat pārdevēju mājas lapā. Tā kā mūsdienās reti, kam patīk lasīt kaut ko garāku par trīs teikumiem, šoreiz ļausim visu tikai noskatīties un noklausīties. Ja ieinteresēs, tad aidā pie pārdevējiem. Bet tagad laiks video apskatam!

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.