Autodroms » Auto Ziņas

Sportiskums apvienojumā ar efektivitāti – jaunie Audi S6 un S7. V6 TDI un elektriskais kompresors!

11 Apr 2019  

Sportiskums apvienojumā ar efektivitāti – jaunie Audi S6 un S7. V6 TDI un elektriskais kompresors! Audi S6 un S7 modeļi ienāk Eiropas tirgū ar jaudīgiem V6 TDI dzinējiem, piedāvājot automobiļus gariem pārbraucieniem. Pirmo reizi Audi ir apvienojis elektrisko kompresoru ar 48 V elektrības sistēmu. S sērijas sporta balstiekārta ar amortizācijas vadību, dinamisku pilnpiedziņu un keramisko bremžu sistēmu nodrošina visus aizraujošas un drošas braukšanas priekšnosacījumus.

 

S sērijas modeļi izceļas ar atšķirīgu dizainu. Jaunais Audi dizains vēl vairāk uzsver automobiļa sportisko izskatu. Dinamiska stila priekšējā apdare, plati sliekšņi un plats aizmugures difuzors ar 4 izpūtēju apdari izceļ S sērijas modeļus. S sērijas sportisko raksturu viennozīmīgi apliecina un paspilgtina apdares elementi tumši hromētā un alumīnija krāsā uz radiatora restēm, priekšējām slotiņām, sānu gaisa atveres, ārējiem spoguļiem, kā arī uz aizmugures difuzora. Savukārt automobiļa salonā ieturēts tieši S sērijas modelim raksturīgais stils – sportiska apdare, kontrastējošu krāsu šuves, kā arī šiem modeļiem raksturīgās aprīkojuma detaļas.

Iespaidīgais griezes moments, kas sasniedz līdz pat 700 Nm, darbojas nepārtrauktā pieejamības režīmā. S sērijas TDI modeļi nodrošina uzlabotu braukšanas dinamiku un efektivitāti, kas ir jo īpaši pievilcīga kombinācija gariem pārbraucieniem. S6 un S7 TDI modeļi ir apliecinājums, ka Audi arvien uzlabo veiksmīgo SQ7 TDI braukšanas koncepciju. Pirmo reizi Audi inženieri ir apvienojuši EPC ar 48 V primāro elektrības sistēmu, kas nodrošina 3 litru V6 TDI modeli ar kopējo jaudu līdz pat 349 ZS. Jaudas pārnesi nodrošina 8 pakāpju triptronic automātiskā pārnesumkārba, kas vienmēr darbojas kopā ar quattro pastāvīgo pilnpiedziņu.

EPC jau savlaicīgi novērš pat mazākās aizdomas par turbīnas aizkavēšanos un nodrošina ātru reakciju un spēcīgu paātrinājumu jebkurā situācijā uz ceļa. V6-TDI, kas aprīkots ar EPC, nodrošina jaunajam S6 sedanam paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 5 sekunžu laikā, savukārt S6 Avant un S7 Sportback nepieciešams tikai par sekundes desmitdaļu vairāk. Maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots līdz 250 km/h.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.