Autodroms » Zvaigžņu auto

Rokenrola karaļa Elvisa Preslija garāžas noslēpumi! No Rolls-Royce līdz parastam Volkswagen!

4 Feb 2018  

Kristiāns Andersons

Rokenrola karalis Elviss Preslijs ir slavens ne tikai kā izcils dziedātājs, bet arad tu skaitījies bagāts vīrs. Šajā auto Elviss ar grupu braukāja pa koncertiem, taču prieks nebija ilgs. Pēc neilga laika automobilis nodega uz ceļa neizturēdams rokenrola dzīves ritmu. Togad jūlijā tika nopirkts otrs Cadillac, lai aizstātu nodegušo. Šī kā liels auto fans. Kādas tik mašīnas nav bijušas Elvisa garāžā, bet vismīļākā marka viņam bijusi Cadillac. Bērnībā mammai Preslijs solija, ka nopirks divus Cadillac vienu sev, bet otru vecākiem. Solījums tika izpildīts. Mammai gan nekad nebija vadītāja apliecība un auto izmantoja dziedātājs ar grupas biedriem. Elvisa Preslija slavas gājiens aizsākās 1954. gadā, bet gadu pirms tam Cadillac izlaida amerikāņu sapņu auto, modeli Eldorado. Šim modelim pirmo reizi uzstādīja kruīza kontroli, klimata kontroli, sēdekļu elektropiedziņu un centrālo atslēgu. 1955. gada martā Preslija kontā bija pietiekoši daudz naudas, lai nopirktu pirmo Cadillac Tas bija milzīgs sedans balti rozā krāsā ar 5,4 litru V8 motoru, kura jauda bija 160 zs. Pārnesumu kārba bija automātiskā. Ja tev ASV piecdesmitajos gados piederēja šāds auto, toreiz tas bija, 1955. gada, Cadillac Fleetwood Series 60 un arī rozā krāsā. Kopā Preslijs nopirka četrus Cadillac un kad viņam jautājuši priekškam tik daudz, viņš esot atbildējis, ka nebrauc ar visiem vienkaikus, bet ja viņš izputēs, tad pārīti pārdos un būs nauda.

Bez iemīļotās markas mašīnām Elvisam piederēja arī , piemēram, Stutz Blackhawk, Rolls Royce Phantom V , divi BMW 507 un Mercedes Benz 600. Ir bijis pat pie mums tik ļoti populārais, lietotais Volkswagen.

Par Stutz Blackhawk jāmin, ka Elviss bija pirmais, kas nopirka Stutz Blackhawk III, 1973. gada, auto un tas bija viņa mīļākais braucamais septiņdesmitajos gados.

Pie auto pirkšanas svarīgs bija mašīnas izskats. Vēl būtiski bija, ka auto ražots ASV. Ja Elvisam iepatikās auto skatlogā viņš to nopirka. Gadījumos kad veikals slēgts, bet īpašnieks zināms, tad viņu sazvanīja un izcēla kaut no gultas, jo citādāk Preslijs teica, ka jāmeklē citur.

1956. gada jūnijā Elvisam piederēja Messerschmitt. Vēl togad nopirka divus Lincoln.

Viens no Elvisa BMW piederēja sacīkšu braucējam Hansam Štukam

1959. gadā speciāli Elvisam tika pasūtīts Lincoln Continental Mark 5.

1962. gadā nopirka Ford Thunderbird.

1971. gadā dziedātājs tika pie dzeltena De Tomaso Pantera, kuru iegādājās kā dāvanu draudzenei.

Vēl Elvisam piederēja 1975. gada Ferrari Dino 308 GT4

Pēdējais Cadillac, kuru Elviss nopirka bija 1977. gada Seville.

Lūk, cik plašs bija Preslija autoparks un ja rokenrola karalis būtu dzīvs, tad noteikti dotos nopirkt kādu jaunu auto šopavasar.

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.