Autodroms » Tirgus

Swedbank sola piedāvāt izdevīgākas līzinga likmes tiem, kas gribēs iegādāties elektrisku automobili!

9 Okt 2020  
Foto: @autodroms.lv

Foto: @autodroms.lv

Autovadītājiem, kuri vēlas iegādāties videi draudzīgu automašīnu, būs lielākas izvēles iespējas, jo Swedbank sava zaļā līzinga programmas ietvaros vēl vairāk pazemina procentlikmes elektrisko automašīnu iegādei. Tāpat zaļais līzings ar izdevīgākiem nosacījumiem centīsies sekmēt. ne tikai jaunu, bet arī lietotu pazeminātas vai nulles oglekļa dioksīda emisijas transportlīdzekļu iegādi. Īpašs uzsvars šajā piedāvājumā piemērots tieši hibrīda un elektrisko automašīnu iegādei, kam piemērota izdevīgāka finansējuma likme.

Sakarā ar to, ka transporta nozare ir otrs lielākais siltumnīcefekta gāzu emisiju avots Latvijā un rada vidēji 29% no kopējām emisijām1, finanšu iniciatīva zemu emisiju automašīnu iegādei ir papildus veids, kā netieši veicināt videi draudzīgākus ikdienas paradumus. Kā atzīst Sergejs Romaņuks, “tad tieši izdevīgāki finansēšanas veidi, tāpat kā zemākas šo automašīnu cenas vai ekspluatācijas izmaksas ir galvenie faktori, kas, saskaņā ar veikto aptauju, mudinātu iedzīvotājus vairāk izvēlēties videi draudzīgas automašīnas.”

Iegādājoties jaunu vai lietotu videi draudzīgu automašīnu pie Swedbank auto sadarbības partneriem, piemēram, elektromobili vai uzlādējamu hibrīdu, kura radītās oglekļa dioksīda emisijas pēc vieglo pasažieru automobiļu testa procedūras (WLTP) datiem ir robežās no 0 līdz 95 g/km vai no 95-130 g/km saņems izdevīgākos finansējuma noteikumus videi draudzīgu auto līzinga iniciatīvas ietvaros.

Saskaņā ar Swedbank datiem, videi draudzīgu automašīnu popularitāte Latvijā palielinās. Šobrīd jau apmēram 7% no visiem līzingā iegādātajiem pasažieru transportlīdzekļiem ir hibrīdauto vai elektromobiļi. Uzlabojot finansēšanas noteikumus tieši videi draudzīgajiem transporta līdzekļiem, Swedbank cer sekmēt jaunu, videi draudzīgāku paradumu veidošanos sabiedrībā.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.