Autodroms » Auto Ziņas

Tehnoloģiju lūzuma punkts – vieta, no kuras varētu sākties elektromobiļu ēra! Lucid Air!

19 Sep 2021  

Tehnoloģiju lūzuma punkts - vieta, no kuras varētu sākties elektromobiļu ēra! Lucid Air!Nosaukt automobilim līdzīgu priekšmetu, kurš spēj noripot mazāk par 400 kilometriem, par pilnvērtīgu transporta līdzekli ir savā ziņā nekaunība. Censties uz tādiem pārsēdināt visus pasaules autobraucējus ir utopija. Taču izslēgt elektrisko auto no vēlmju saraksta pagaidām ir par agru!

Līdz šim elektriskajā departamentā slavas spalvas izslēja Tesla Model S Long Range. Tas gan maksā kā atomzemūdene, taču līdz šim varēja lepoties ar daudz maz jēdzīgu nobraukumu. Nu Ilonam Maskam bailīgi jāatskatās, jo lielā ātrumā ar 933 zirgspēku jaudu uz papēžiem min jaunais Lucid Motors modelis ar nosaukumu AIR!

Šis elektriskais auto, kurš bez visa ir arī daudz maz vizuāli uztverams kā automobilis, ar vienu uzlādi spēj nobraukt 836 kilometrus. Turklāt to neapgalvo paši ražotāji, bet neatkarīgi eksperti no vides aizsardzības kantora, kas veikuši testus dažādos ceļos un neceļos.

Tehnoloģiju lūzuma punkts - vieta, no kuras varētu sākties elektromobiļu ēra! Lucid Air!Starp citu, šim pašam modelim ir arī sporta režīms, kurā rezerves nedaudz krītas, taču paliek cilvēka prātam saprotamas – vidēji ap 700 nobrauktiem kilometriem. Jā, praktiskajiem tiek piedāvāts Lucid AIR Grand Turismo, kurā elektrības pietiks 740 kilometriem.

Tiem, kam jau rokas stiepjas maciņa virzienā – modelis AIR izmaksās 77 400 dolārus, Grant Turismo ap 95 000, Grant Touring versijā 139 000 un Dream Edition izpildījumā 169 800 dolārus. Jāteic, ka vidējās klases premium limuzīns ar 836 kilometru rezervi par 75 tūkstošiem eiro ir gana labs pirkums, ziot, ka dažs labs nīkulis ar knapi 400 kilometriem pretendē uz 65 tūkstošiem eiro!

Auto ražošanā jau šobrīd investēti 77 miljardi eiro! Saturaties, klimata izmaiņu maniaki!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.