Autodroms » Dažādi

Tesla iekļūst smagā negadījumā, aizdegas un iespaidīgi uzsprāgst! Kas tur var sprāgt?

11 Aug 2019  

Tesla iekļūst smagā negadījumā, aizdegas un iespaidīgi uzsprāgst! Kas tur var sprāgt?Elektriskie automobiļi esot ne tikai ļoti ekoloģiski, bet arī neaprakstāmi droši! Tik tuvu pilnībā bezpilota automobilim laikam nav bijis neviens. Tiesa gan, jau vairāki cilvēki šīs drošības dēļ ir zaudējuši dzīvības un vēl bariņš nopietni cietuši. Tā tas noticis arī šajā gadījumā.

Kāds Maskavas liela uzņēmuma vadītājs ar diviem bērniem devies mājup pa Maskavas apvedceļu. Ja jau reiz auto ir pārbāzts ar “gudrajām” sistēmām, kuras maksā labu naudu, tad būtu dīvaini tās neizmantot. Piemēram, inteliģentā kruīza kontrole braucienam pa taisnu ceļu.

Teslas drošības sistēmas nepamanīja priekšā braucošu evakuatoru un tā nesamazināja ātruma šķēršļa priekšā. Lielā ātrumā izslavētais elektromobilis ietriecās evakuatorā. Pēc pavisam maza brītiņa automobilis aizdegās un vēl pēc nepilnas minūtes uzsprāga ar lielu blīkšķi un uguņošanu. Tā teikt – ar specefektiem.

Teslas īpašnieks ar smagiem ievainojumiem nogādāts slimnīcā. Bērni tikuši cauri ar smadzeņu satricinājumiem. Par laimi visi trīs automobili spējuši pamest vēl pirms liktenīgā blīkšķa.

Notikums izsaucis diskusijas nozares speciālistu vidū – kas tieši šajā automobilī varēja uzsprāgt? Teorētiski tikai un vienīgi akumulatori. Taču jācer, ka Tesla inženieri noskaidros sprādziena iemeslus un par to informēs gan sabiedrību, gan visus Tesla īpašniekus!

Video ar sprādzienu var noskatīties šeit!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.