Autodroms » Izklaide

Tesla Model 3 ražošanā salūzušu detaļu remontam nekautrējoties izmantot izolācijas lenti!

16 Jūl 2019  

Tesla Model 3 ražošanā salūzušu detaļu remontam nekautrējoties izmantot izolācijas lenti!Tie, kas bērnību pavadījuši tālajos septiņdesmitajos, zinās, ka velosipēda remontam vajadzīgas četras lietas – stieples gabals, āmurs, plaķenes un izolācijas lenta. Tas bija toreiz, kad pagalmā uz desmit bērniem tika saskrūvēts viens velosipēds no tēva “Aist”, vecākā brāļa “Škoļņik” un kaimiņa “Orļonoka”. Šķiet, Tesla tehnologi piedzīvojuši tos laikus un bijuši slepeni iesūtīti kādā no mūsu pagalmiem, lai tālā nākotnē bērnībā apgūtās tehnoloģijas izmantotu premium klases elektriskā automobiļa ražošanā!

Televīzijas kanāls CNBC par šādām remonta tehnoloģijām jaunajā Tesla salikšanas angārā pastāstījis pirms dažām dienām, paziņojot, ka viņu rīcībā esot šo faktu apliecinošas fotogrāfijas. Vairāki uzņēmuma darbinieki pastāstījuši, ka bieži vien plastmasas detaļu plaisas tiek uz ātru roku salabotas ar melno izolācijas lenti un pārbaudes nodaļa uz to pieverot acis. Tas viss, gluži kā savulaik rūpnīcā VAZ, esot tikai un vienīgi plāna izpildes dēļ.

Darbinieki arī pastāstījuši to, ka jaunajā salikšanas angārā esot ne īpaši patīkami darba apstākļi. Vasarā mokoša ir svelme, ziemā aukstums. Jaunais angārs uzsliets Kalifornijā, netālu no Frīmontas un tas darbojas vien nedaudz ilgāk par gadu.

Tesla vadība gan televīzijas kanālam izskaidrojusi, ka darbinieku teiktais esot vien neveiksmīga anekdote – viss ar autobūvi rit pēc noteiktajiem normatīviem. darbinieku teiktais un rādītais maldinot sabiedrību un nekādā gadījumā neatspoguļojot rūpnīcas darbību.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.