Autodroms » Auto Ziņas

Tesla Model S – perfekts katafalks kapu klusumam un mieram! Visam var atrast pielietojumu…

21 Aug 2020  

Tesla Model S - perfekts katafalks kapu klusumam un mieram! Visam var atrast pielietojumu...Ja šai lietai pieiet filozofiski, tad tieši elektroautomobilis ir tas, kam pieder apbedīšanas pakalpojumu biznesa nākotne. Atvadoties no tuvinieka ir tik svarīgi, lai kaut kur pavadošās kolonnas priekšgalā nerūc vecs un nedaudz kūpošs katafalka dīzeļmotors. Cita lieta – atvadas pilnīgā klusumā. Apsveicama ideja!

Britu kompānija Coleman Milne, kas specializējusies apbedīšanas transporta pārbūvei, un vācu auto pārbūves firma BINZ International kopīgi radījusi “sapņu” katafalku, kas iederēsies pat visaugstākā līmeņa beru ceremonijā.

Tesla Model S - perfekts katafalks kapu klusumam un mieram! Visam var atrast pielietojumu...Lai pārvērstu elektrisko automobili Tesla Model S par katafalku, to nācies par labu sprīdi pagarināt, nedaudz pacelt jumta augšējo līniju un palielināt riteņu bāzi.

Lai arī katafalka izpildījumā Tesla Model S saglabājusi visas savas elektroautomobiļa īpašības, neizprotamā kārtā samazinājies vienas uzlādes nobraukums. Tagad ar šo auto var veikt labi, ja 300 kilometrus. No otras puses tas īpašu lomu nespēlē, jo maz, kur atradīsi tik plašas kapsētas.

Tesla Model S - perfekts katafalks kapu klusumam un mieram! Visam var atrast pielietojumu...Pagaidām šāda pārbūvēta elektriskā automobiļa cena netiek minēta, taču ir aizdomas, ka maz tāds katafalks nemaksās. Kā zina stāstīt Eiropas apbedītāji, tad arvien biežāk un biežāk cilvēki tuvinieku izvadīšanai izvēloties tieši ekoloģiskas bēres. Grūti teikt, kas ietilpst zem vārda EKO, bet elektrisks katafalks pilnīgi noteikti!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.