Autodroms » Izklaide

Tesla patiesi lepojas ar jaunumiem – uzlabota iespēja ar pirkstu zīmēt multimedija centra ekrānā!

3 Jūl 2019  

Tesla patiesi lepojas ar jaunumiem - uzlabota iespēja ar pirkstu zīmēt multimedija centra ekrānā!Bija laiki, kad auto ražotāji mērijās pavisam ar citiem krāniņiem. Lai gan pareizāk būtu teikt – ar krāniem! Ar krāniņiem mērās tagad, pasniedzot kā milzu jaunumu niecīgu elektronisko papildinājumu. Piemēram, iespēju zīmēt multimediju centra ekrānā. Spēcīgi! Patiešām nenoliedzams pamats būt lepniem!

Šoreiz ar saviem sasniegumiem lepojas Tesla. Jau pats par sevi fakts, ka automobiļa datora monitorā var ar pirkstu uzzīmēt saulīti, mākonīti un mājiņu, ir teju vai ordeņa vērts. Pat grūti iedomāties, kā iztiek to automobiļu īpašnieki, kam radio skaļums vēl ar vien jāregulē ar roku. Turklāt ne bezjēdzīgi vicinot pirkstu tukšā gaisā virs priekšējā paneļa, cerot, ka tas nostrādās! Nē! Tie, kam ar diviem pirkstiem jāpagriež puļķītis!

Ilons Masks ir ļoti apmierināts ar veikumu – uzlabotu zīmēšanas funkciju! Turklāt viņš darījis medijiem zināmu, ka pie tā neapstāsies un arvien aktīvāk paplašinās tik radošu un jēgpilnu izklaides funkciju klāstu. Piemēram, jau tuvākā laikā Tesla tikšot aprīkots ar karaoke!

Zīmēšanas programmu Sketchpad Tesla ieviesa pirms gada. Tagad šī sarežģītā datorprogramma ir papildināta ar paplašinātu krāsu izvēli. Diemžēl tā arī ne no Tesla, ne maska nesagaidām ziņas par to, ka trīskārši samazināts uzlādes laiks un pieckāršojies nobraucamais attālums. Un kāda tam visam nozīme, ja varam savā nebūt ne lētajā piemājas mauriņa dizaina priekšmetā sēdēt un zīmēt saulīti, mākonīti, mājiņu!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.