Autodroms » Tirgus

Ukrainas portāls reklamē Lietuvā nopērkamu “zapiņu” ar piekabi alus darīšanai!

15 Mai 2020  

Ukrainas portāls reklamē Lietuvā nopērkamu "zapiņu" ar piekabi alus darīšanai!Lai arī interesantas lietas notiek tepat mums blakus, bieži vien par tām uzzinām no ārzemju resursiem. Arī šoreiz ziņas par unikālu ZAZ 965, kuru pārdod kāds Lietuvas meistars, lasāmas Ukrainas ziņu portālā.

Vispirms jau tas, ka “kuprainītis” ticis pie automātiskās pārnesumu kārbas, General Motors dzinēja un skaista baltas ādas salona. Protams, vēsturiska spēkrata statusu šāds projekts iegūt nevar, bet tam to arī nevajag.

Ukrainas portāls reklamē Lietuvā nopērkamu "zapiņu" ar piekabi alus darīšanai!Visinteresantākais risinājums ir piekabe. Jau tas, ka par piekabes pamatu ņemts cita ZAZ 965 purngals. taču arī tas vēl nav pats interesantākais. piekabē ierīkota mobila alus darītava. Vai nav burvīgs risinājums? Atbrauci pie draugiem, sameti bākās visu nepieciešamo un gaidi pa krānu tekam svaigu miestiņu!

Runā, ka šādu komplektu lietuviešu tautas daiļamata meistars pārdodot par astoņiem tūkstošiem eiro. Skaidra lieta, ka par tādu naudu var nopirkt “tikko no Vācijas” Volvo bobiku cienījamā vecumā, taču astoņi tūkstoši eiro par šādu lieliski paveiktu projektu, mūsuprāt, ir nedaudz pārspīlēta pieticība!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.