Autodroms » Tehnoloģija

Un tomēr viņas eksistē – pasaules labākās viedtālruņa kameras! Huawei P40 sērija!

17 Apr 2020 (1)

Un tomēr viņas eksistē - pasaules labākās viedtālruņa kameras! Huawei P40 sērija!Pirms pavisam neilga laikā sajūsminājāmies par viedtālruņa Huawei P40 Lite lielisko kameru četrinieku. Par iespēju radīt patiešām unikālus fotoattēlus, izmantojot vienu vai visas no četrām kamerām vienlaicīgi. Nu saņemta ziņa, ka P40 sērija atzīta par gudro telefonu ar vislabāko kameru pasaulē! Un tas spēj atsvērt daudzas citas neērtības!

Un tomēr viņas eksistē - pasaules labākās viedtālruņa kameras! Huawei P40 sērija!Huawei Consumer Business Group saņēmusi apliecinājumu, ka Technical Image Press Association (TIPA) nodēvējusi P40 sērīju par telefoniem ar vislabākām kamerām pasaulē. Tas attiecas uz trīs modeļiem – P40, P40 Pro un P40 Pro +.

Lai cik tas neliktos dīvaini, taču P40 Lite kameras šajā pulkā nav iekļautas. Tas vien liek aizdomāties par titula ieguvēju veiktspēju vizuālajā plāksnē. Starp citu, pat dažs labs profesionāls foto mākslinieks ar pasaules slavu savā arsenālā iekļāvis jaunos Huawei flagmaņus.

Te var vien piebilst, ka šis jau ir ceturtais gads no vietas, kad Technical Image Press Association nominējuši Huawei viedās ierīces kādā no kategorijām.

Kamēr Huawei svin uzvaru, AUTODROMS ķeras pie P40 testa eksemplāra, lai jau tuvākā laikā par saviem iespaidiem padalītos arī ar jums!

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri »

  • Ansis :

    Gaidām, gaidām :)

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.