Autodroms » Izklaide

Uzminiet – kas šis BMW krosovers bijis iepriekšējā dzīvē? Visnotaļ dzīvespriecīgs jauniešu auto!

24 Jūl 2019  

Uzminiet - kas šis BMW krosovers bijis iepriekšējā dzīvē? Visnotaļ dzīvespriecīgs jauniešu auto!Tas bija sen un daudzi domās, ka tā nav patiesība! Tomēr Latvijā daži entuziasti no padzīvojušas sporta Mazda ieguva visnotaļ ticamu Ferrari. Nevaram apgalvot, ka šis auto vēl ar vien ir Rīgas ielās, taču kādu laiku tas visnotaļ veiksmīgi iepriecināja eksotisku automobiļu fanus. Kas interesanti, tad šādu pārtapšanu no viena modeļa uz citu, nenoliedz arī CSDD. To mēs noskaidrojām sarunā ar CSDD pārstāvi raidījumā AUTODROMS. Protams, tam ir prāvs saraksts ar priekšnoteikumiem, taču izdarīt to var.

Pie mums ar šāda veida pārbūvi nodarbojas retais. Tie, kam naudas ir vairāk, metušies restaurēt vēsturiskos spēkratus. Pārējie labākā gadījumā savu padsmitgadīgo BMW aizved uz tā dēvēto čiptūningu. Garlaicīgi, neinteresanti un diezgan bezjēdzīgi.

Cita lieta Krievijas meistari! Pavisam nesen kādā salidojumā “uzpeldēja” unikāls BMW krosovers! Automobiļa purngals ļoti atgādina BMW 3. sērijas modeli, jeb kodētajā nosaukumā E36. Savukārt aizmugurējā daļa palikusi noslēpumā tīta.

Noslēpums ir gluži vienkāršs – šis zaļais auto ir tapis no gluži parastas divdesmit gadus vecas “ņivas”! Interesanto krustojumu radījuši profenes puiši no Penzas. Iespējams, nedaudz pārspīlējuši ar aizmugures jumta antispārnu, taču visā visumā var tikai uzteikt puišu uzņēmību un rūpību. Lai ko arī neteiktu dīvāna eksperti, darbs padarīts gana profesionāli.

Pat tehniskām niansēm autori neizpaužas, taču māc aizdomas, ka zem zaļā motora pārsega palicis tas pats vecais, labais Ņiva dzinējs. Un arī ar ritošo daļu noteikti ir tas pats stāsts.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.