Autodroms » Komerctransports

Vai 200 vieglās automašīnas trīs mēnešos var nobraukt miljons kilometru? Var!

28 Jan 2020  

Vai 200 vieglās automašīnas trīs mēnešos var nobraukt miljons kilometru? Var!Vieglo automašīnu koplietošanas nomu “CityBee” uzsāka pērn oktobrī, piedāvājot 200 automašīnu pakalpojumus. Izpētot klientu braukšanas datus, uzņēmums secinājis, ka trīs mēnešu laikā veikti jau ap 85 000 braucienu, kopā nobraucot 8 gadus jeb 4,5 miljonus minūšu. Kopā šajā laikā nobraukti ap 900 000 km un apkalpoti 77 000 klientu.

Egija Gailuma, “CityBee Latvija” vadītāja: “Trīs mēnešu rezultāti apliecina, ka Latvija ir gatava koplietošanas pakalpojumam un to labprāt izmanto.To apliecina arī fakts, ka no 77 000 klientiem regulāri šo pakalpojumu izmanto 12 000 klientu. To var izskaidrot ar pilsētnieku domāšanas un paradumu maiņu, atsakoties pilsētā uzturēt vairākas vai vienu automašīnu, bet vajadzības gadījumā ērti izmantot nomas auto. Mūsu prakse citās valstīs pierāda, ka šāda attieksme ir arī videi draudzīgāka – tiek mazāk patērēts auto ikdienas ērtībām un līdz ar to samazinās CO2 izmeši.”

Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc koplietošanas auto pakalpojuma, “CityBee” jaunā gada sākumā paplašināja vieglo automašīnu piedāvājuma klāstu Latvijā ar jauniem kompaktās klases “Peugeot 308″ transportlīdzekļiem, kas ir dinamiski un labi piemēroti pilsētas apstākļiem.

“CityBee” Latvijā ienāca pērnā gada pavasarī ar kravas automašīnu “Fiat Ducato” nomu, kas ir pieejamas visu diennakti konkrētos piekļuves punktos. Vasarā tas uzsāka 500 elektrisko skrejriteņu nomu Rīgā un Jūrmalā. Savukārt oktobrī tas spēra nozīmīgu soli attīstībā un uzsāka vieglo automašīnu koplietošanas nomu – “Fiat 500″, “Toyota Corolla”.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.