Autodroms » Auto Ziņas

Vai beidzot varam sākt runāt par elektriskajiem auto? Monstrs, kurš spēj veikt 1125 kilometrus!

26 Apr 2020  

Vai beidzot varam sākt runāt par elektriskajiem auto? Monstrs, kurš spēj veikt 1125 kilometrus!Vēl tāls un grūts ceļš ejams, lai to, ko mūsdienās sauc par elektriskajiem automobiļiem, kādreiz varētu nodēvēt par pilnvērtīgu preci. Preci, par kuru nav neērti prasīt no cilvēkiem naudu. Pašlaik šī “elektrifikācijas” kustība vairāk atgādina jaunu Start Up, kas cītīgi cer uz skaistu un saulainu nākotni. Kaut nu tā būtu!

Taču saules bateriju ražotājs Triton Solar nolēmis patīkami pārsteigt pasauli ar pilnīgi jaunu konceptu. Milzīgu 5,7 metrus garu automobili, kurš sasodīti līdzinās amerikāņu labklājības simbolam Cadillac Escalada.

Dizains patiešām izdevies pat ļoti līdzīgs Amerikas speciālo dienestu iecienītajam milzim Escalada. Lai gan, gods un slava, ir iekļauti arī pilnīgi atšķirīgi dizaina elementi.

Protams, koncepta Triton Model H salons ir viss vienās ādās, dabīgā kokā ar abu sēdekļu rindu elektrisko regulāciju un bakstāmo ekrānu visiem automobilī esošajiem.

Taču, ne jau nu ar lepnu salonu un Escalada līdzību konstruktori un inženieri gribējuši palielīties! Pats galvenais, ka šis ir elektriskais auto, kurš ar vienu pilnu uzlādi varot nobraukt 1125 kilometrus. Tātad no Rīgas līdz Berlīnei vienā piegājienā. Un vēl radio pa ceļam var paklausīties!

Vai beidzot varam sākt runāt par elektriskajiem auto? Monstrs, kurš spēj veikt 1125 kilometrus!Arī citi parametri sajūsmina. Piemēram visu četru elektrisko motoru kopējā jauda ir 1500 zirgspēki! Un līdz simtam šāds briesmonis var ieskrieties 2,9 sekundēs. To visu nodrošina 200 kilovatstundu liela bateriju sistēma.

Ja nu kas šajā sava veida elektrisko automobiļu revolūcijā ir pagaidām neskaidrs, tad tas ir pilna cikla uzlādes laiks. Ar tādu nobraukuma rezervi māc aizdomas, ka Berlīnē varētu nākties pavadīt dienas desmit, lai atgrieztos Rīgā ar pilniem akumulatoriem.

Starp citu, Triton Mobile H jau ir pasūtāms par nieka 140 tūkstošiem dolāru!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.