Autodroms » Tehnoloģija

Vai pastāv dzīve bez Google servisa? Kā tikt pie visa nepieciešamā Huawei P40 sērijas gadījumā!

11 Mai 2020  

Vai pastāv dzīve bez Google servisa? Kā tikt pie visa nepieciešamā Huawei P40 sērijas gadījumā!Esam uzsēdušies uz adatas – Huawei mobilajiem telefoniem un citām ierīcēm. Gan tāpēc, ka šīs ierīces nonākušas mūsu nagos dažādiem izmēģinājumiem un testiem, gan tāpēc, ka šīs ierīces ir nedaudz savādākas par visām citām – tās neatbalsta mums tik ļoti ierasto Google servisu. Vai tā tiešām ir un, ko darīt, lai trūkstošās lietas aizstātu ar alternatīvām? To tad arī šoreiz cenšamies noskaidrot. Taču labāk jau visu pēc kārtas!

ASV sankcijas, kas stājās spēkā aizvadītā gada vidū, piespieda ASV uzņēmumu Google pārtraukt sadarbību ar tehnoloģiju kompāniju Huawei, taču tas neapturēja pasaules otro lielāko viedtālruņu ražotāju no jaunu ierīču prezentācijām un kopš aprīļa arī Latvijas tirgū ir pieejami jaunie Huawei P40 sērijas viedtālruņi – Huawei P40 Lite, Huawei P40 un Huawei P40 Pro. Testējot jaunpienācējus, Autodroms pārliecinājās par šo flagmaņu funkcionalitāti, īpaši izceļot nepārspējamās foto un video iespējas, ko nodrošina uzlabotā trīskāršā Leica kameru sistēma (ar Huawei P40 apskatu var iepazīties šeit). Arī pasaulē vadošā Tehnisko attēlu preses asociācija (TIPA) apliecināja kompānijas panākumus, piešķirot Huawei P40 sērijas ierīcēm 2020. gada augstāko godalgu viedtālruņu kameru kategorijā. Vienlaikus ierīces saņēma rekordaugstus vērtējumus DxOMark testos, tāpēc nav brīnums, ka jaunā Huawei P40 viedtālruņu sērija sniedz neatkārtojamu pieredzi tieši fotografēšanas un filmēšanas jomā.

Ņemot vērā šīs un daudzas citas priekšrocības, t.sk. ierīču pievilcīgo cenu, ierobežojumi, ar kuriem var saskarties lietotāji, nav iemesls, lai atteiktos no jaunākajām Huawei viedierīcēm. Lai gan gadu gaitā esam pieraduši pie Google ekosistēmas un neesam gatavi tik viegli mainīt savus ieradumus, ir dažādi veidi, kā ērti, ātri un droši tikt pie visām iecienītākajām lietotnēm un lietot Huawei P40 sērijas tālruņus tikpat ērti, kā jebkuru citu Android tālruni. Lūk, mūsu ieteikumi:

 

  1. AppGallery – trešais populārākais lietotņu veikals pasaulē

Pirmais un lietotājiem visierastākais veids – Huawei oficiālā lietotņu izplatīšanās platforma AppGallery. Pirms dažiem mēnešiem tā kļuva par trešo populārāko mobilo lietotņu veikalu pasaulē ar vairāk kā 55 000 lietotnēm, piedāvājot vairāk kā 55 000 dažādus ikdienā nepieciešamus rīkus un izklaides iespējas. Turklāt AppGallery kalpo kā lietotņu pārvaldnieks, kas nodrošina uzticamu atjauninājumu apstrādi, pārvalda instalāciju failus un lietotņu datus.

Ja kādu no lietotnēm tomēr neizdosies atrast oficiālajā platformā, tālāk uzskaitījām arī citas pārbaudītas alternatīvas. Turklāt uzņēmuma komanda nepārtraukti paplašina AppGallery piedāvājumu, tādēļ, iespējams, jums vajadzīgā lietotne tur parādīsies jau tuvākajā laikā!

 

  1. Lietotņu “klonēšana” no vecās uz jauno ierīci

Iegādājoties jaunu tālruni, datu pārsūtīšana var kļūt par pamatīgam galvassāpēm. Apejot šķietami sarežģīto datu pārneses procesu no vecā uz jauno viedtālruni, visās jaunajās Huawei P40 sērijas ierīcēs iegādes brīdī jau ir instalēta lietotne “Tālruņa klons” (Phone Clone), kas ļauj no jūsu vecā viedtālruņa pārnest ne tikai kontaktus, īsziņas, fotoattēlus, mūziku un citus datus, bet arī lietotnes. Process ir ātrs – dažas minūtes vai nedaudz vairāk, viss atkarīgs no datu apjoma. Pateicoties drošai bezvadu tīkla sifrēšanai, lietotni vienkārši nepieciešams atvērt abās ierīcēs, noskenēt QR kodu un izvēlēties visus datus un lietotnes, kuras vēlaties pārnest uz jauno tālruni. Tas padara tālruņu maiņu daudz vienkāršāku, turklāt lietotājs var pārnest lielāko daļu lietotņu – arī tās, kas nav pieejamas AppGallery, piemēram, savas internetbankas vai iecienītāko ēdienu piegādes servisa lietotni.

 

  1. Oficiālās mājas lapas – tieši no izstrādāja

 Mobilās lietotnes var lejuplādēt arī no pakalpojumu sniedzēju mājaslapām. Rūpējoties par savu lietotāju ērtību, lielākie pakalpojumu sniedzēji piedāvā šādu iespēju. Piemēram, lejuplādējot Facebook vai WhatsApp mobilās lietotnes no Facebook vai WhatsApp, lietotājs saņem pilnībā funkcionējošu oficiālo izstrādātāja versiju.

 

  1. MoreApps – vairāk lietotņu, vairāk iespēju

Ja vēlies telefonā iegūt savas iecienītākās lietotnes, izmantojot citu pieeju, palīgā var nākt lietotne MoreApps, kuru varat lejuplādēt AppGallery. Šī lietotne darbojas kā palīgs vēlamo rīku atrašanai trešo pušu lietotņu veikalos. Tā, piemēram, ja vietnē AppGallery nevarēsiet atrast vajadzīgo lietotni, MoreApps to palīdzēs ātri un ērti instalēt no ārējiem avotiem.

Kad MoreApps lietotne ir lejuplādēta telefonā, tālākais process norisinās samērā vienkārši – vispirms lietotājs pēc kategorijas vai nosaukuma atrod sev nepieciešamo lietotni. Kad lietotne ir atrasta, pastāv vairāki veidi tās instalēšanai – piemēram, izklaides rīku Instagram savā ierīcē iespējams iegūt, izvēloties opciju “instalēt” un sagaidot, kad tā parādīsies uz tālruņa ekrāna, taču pastāv arī citi veidi. Lietotājs tāpat var lejuplādēt APKPure lietotni, caur kuru ielādēt trešo pušu rīkus un APK (Android Package) datnes, kā arī instalēt lietotni tieši no izstrādātāja mājaslapas, šajā gadījumā, Instagram. MoreApps atradīsiet savas iecienītākās izklaides, finanšu pakalpojumu, transporta u.c. mobilās lietones no vietējiem un globāliem pakalpojumu sniedzējiem.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.