Autodroms » Drošība

Video – tā piemājas garāžā top “tikko no Vācijas”! Viens no labākajiem “tikko n Vācijas”!

22 Apr 2019  

Video - tā piemājas garāžā top "tikko no Vācijas"! Viens no labākajiem "tikko n Vācijas"!To, ka tikai zināma daļa lietotu automobiļu no pārdevēja līdz pircējam nonāk tāda pat izskatā, kā pārdošanas brīdī, nojauš daudzi. Nojauš, bet tomēr notic pārdevējam par Vāciju, vienu saimnieku, vecu onkulīti nelielā ciematiņā un citas pasakas vai teiksmas. Protams, ir iespēja nopirkt auto ar caurskatāmu un godīgu vēsturi. Dažā labā placī ar labu reputāciju pārdevējs pat piešķir zināmu garantiju. Un tomēr mēs naivi ceram un ticam, ka par lētāku naudu mēs dabūsim labāko piedāvājumu.

Zināmās aprindās ļoti pazīstams auto virsbūves speciālists. Viens no tiem, kas čakli darbojas garāžu kooperatīva vienā no boksiem. Šis puisis pieprot savu amatu, viņa rīcībā ir profesionāli instrumenti un gala rezultāts droši vien ir labs. Cik nu tas var būt labs sistam automobilim.

Atgādināsim, ka arī Latvijā ir godīgi meistari, kas ne par mazu, bet godīgu atlīdzību savedīs cietušo auto kārtībā pēc labākās sirdsapziņas. Piemēram, mums tik labi zināmais AVOCAR Ropažos. Un tomēr šis video liek aizdomāties, kā šādi paši remonti tiek veikti kaktu garāžiņās, kur apdrošinātāju norakstītie metāllūžņi pārtop par “tikko no Vācijas”.

NOSKATIES VIDEO

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.