Autodroms » Zvaigžņu auto

Vienalga kāds auto – ka tik sarkans! Repera The Game miljonu vērtais autoparks!

16 Aug 2019  

Vienalga kāds auto - ka tik sarkans! Repera The Game miljonu vērtais autoparks!Kā automobiļus izvēlas daiļais dzimums? Tā pat, kā apģērbu, kurpes vai somiņas. Darbojās tikai viens princips – patīk vai nepatīk! Grūti teikt kā tas notiek citur pasaulē, bet pie mums pēdējā laikā teju vai serga jaunām meitenēm kopā ar mammu doties pie autotirgotājiem izvēlēties spēkratu tuvākai un tālākai nākotnei. Kāpēc tieši šī marka un šis modelis? Nu bet paskaties, kā sarkanā krāsa piestā manām kurpēm!

Izrādās, ne tikai jaunkundzes izvēlās automobiļus pēc krāsas. Arī skarbie ielas un rajona norūdītie reperi, kam ikdiena paiet klausoties gar ausīm sivlpošo ložu melodijās, nespēj noturēties pret nelielām kaprīzītēm!

The Game jeb īstajā vārdā Džeizons Terels Džhubedovs ir gana slavens vārsmotājs hip hop ritmos jau kopš 2005. gada. Lieki piebilst, ka ar savu daiļradi vairāk kā desmit gadu laikā iekrājis diezgan pamatīgu kapitālu. Protams, daudz zeltlietu, miljoniem dārga māja un… Automobiļi!

Vienalga kāds auto - ka tik sarkans! Repera The Game miljonu vērtais autoparks!Automobiļi ir repera The Game vājība, tāpēc garāžā tie sastūķēti krustu šķērsu. Puiša kolekcijā ir vismaz padsmit ļoti dādgi vai pat ekskluzīvi braucamrīki. Piemēram, viņa Losandželosas garāžā var atrast gan jauno Bentley Bentayga, ko pazīstam kā tiesu izpildītāju iemīļoto transporta līdzekli Latvijā, retas izcelsmes Lamborghini Aventador Roadster un īpašas komplektācijas Porsche Panamera. Pa vidam ir arī viens otrs Hammer, Rolls-Royce, Chevrolet Cammaro un citi ikdienas spēkrati.

Viss jau būtu nekas, ja vien repera autoparku neapvienotu kāda īpatnēja rakstura iezīme – visas automašīnas ir spilgti sarkanā krāsā! Gluži kā ugunsdzēsēju depo!

Nevarētu apgalvot, ka tas ir slikti. Daži no kolekcijas modeļiem sarkanā krāsā patiešām izskatās labi. Un pats galvenais taču ir tas, ka tetovējumiem klātā repera The Game rumpi pa Losandželosas ielām nepārvieto maigi rozā spēkrati… Tad gan rajos nesaprastu!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.