Autodroms » Drošība

Viss parasti sākas ar vārdiem “paskaties kā es māku”! Arī šim puisim…

23 Okt 2018  

Viss parasti sākās ar vārdiem "paskaties kā es māku"! Arī šim puisim...Cik nu kuram garš ir, tik garš arī karājās – teica kāda cienījama sirmgalve, kuras vecums ļāva izteikties arī vēl konkrētāk. Un kas gan būtu domājis, ka šie vārdi ir ne tikai pārnestajā nozīmē, bet arī tiešā! Pat bail iedomāties, cik kādā Vācijas pilsētā saražotie automobiļi aptinušies ap stabiņiem, jo to īpašnieki uzskatīja, ka prot un var visu! Ka pilnīgi pietiek ar jaudīgu automobili, lai spētu to pašu, ko citi apgūst soli pa solim bezgalīgās treniņu stundās un teorētiskās nodarbībās. Pat kāds autosporta pasaules čempions reiz teicis, ka ja viņš mācētu labi braukt, viņš uz goda pjedestāla stāvētu viens, vienmēr un visur!

Lūk uzskatāms piemērs, ka nepavisam nepietiek ar dārgu un jaudīgu auto vien, lai atstātu uz apkārtējiem satriecošu iespaidu. Tiesa gan, šoreiz tas patiešām izrādījās satriecošs.

Kāds ļoti reta Ferrari 550 Barchetta īpašnieks unikālu spēkratu salidojumā vēlējās būt pārāks par visiem un eleganti sānslīdē iebraukt līkumā. Kas no tā visa sanāca variet uzzināt 30 sekunžu garā video!

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.