Autodroms » Tehnoloģija

Volkswagen elektriskos automobiļus uzlādēšot gudrie roboti – atbrauks, uzlādēs un aizbrauks!

30 Dec 2019  

Volkswagen elektriskos automobiļus uzlādēšot gudrie roboti - atbrauks, uzlādēs un aizbrauks!Elektrisko automobiļu ēra nav tikai ne īpaši noderīgu transporta līdzekļu ražošana, bet vesela industrija. Industrija, kur izvērsties var katrs, kam nav slinkums. Tā kā šādu pārvietošanās līdzekļu galvenā sāpe ir nelielais resurss un nepieciešamība pēc mokošas uzlādēšanas ik pēc neliela attāluma, tad uzlādes stacijas ir tieši tas, kur var ļaut vaļu fantāzijai.

Volkswagen koncerns ir izstrādājis autonomo sistēmu, kas varēšot uzlādēt savas markas elektrisko auto bez vadītāja klātbūtnes. Tā būšot mobila ierīce, kas pati atradīs tos auto, kuriem pavisam švaki ar “degvielu”.

Uzlādes robotu varēšot izsaukt pats vadītājs ar mobilā telefona aplikācijas palīdzību vai arī tā pati ieradīsies pie auto, ja uzskatīs, ka elektrības krājumi ir nepietiekami. Protams, pirms tam ierīce sazināsies ar auto bezvadu režīmā un noskaidros, kādi tieši uzkrājumi vēl palikuši baterijās.

“Lokomotīve” ar uzlādes bloku sastāvu piebrauks pie automobiļa, atvienos to un dosies izvadāt pārējos blokus citiem Volkswagen automobiļiem. Savukārt bloks un automobilis paši spēs savienoties ar rozeti un uzsākt uzlādi.

Kad uzlāde būs beigta, “lokomotīve”  savāks ierīci un dosies uz bloku uzlādes centru. Ja nu kas, tad viena šāda uzlādes bloka kapacitāte būšot divdesmit piecas kilovatstundas.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.