Autodroms » Tirgus

Volkswagen Passat ar miljons kilometru nobraukumu par 11 000 eiro! Un kāpēc ne, ja ir pieprasījums?

24 Jūl 2020  

Volkswagen Passat ar miljons kilometru nobraukumu par 11 000 eiro! Un kāpēc ne, ja ir pieprasījums?Par cenas un satura nesamērību runāts daudz. Lielāko tiesu par to, ka autobraucēji izvēlas lietotus spēkratus par jauna auto cenu. Protams, vienā gadījumā tas ir budžeta klases ar ne to pilnīgāko komplektāciju, bet pilnīgi jauns. No veikala. otrajā gadījumā automobilis ir pieredzējis daudz vairāk kā mēs varam iedomāties, taču kādreiz tas lepni dēvēts par premium klases modeli. Un labi, ja vecuma starpība ir pieci gadi un auto nobraucis nepilnus simts tūkstošus kilometru. Kā liecina skaudrā realitāte, tad dzīvē viss ir savādāk!

Ielūkojāmies vadošajos sludinājumu portālos, lai noskaidrotu, kurš ir Latvijas otrreizējā auto tirgus līderis nobraukto kilometru ziņā. Lai paliek tie auto, kuri virs zemes atrodas divdesmit un ilgāk gadus. tas ir cits stāsts. Kā atskaites punkts šoreiz ir desmit gadi. Un lūk arī čempions!

Vistālāko ceļu no šobrīd Latvijā nopērkamajiem automobiļiem ir septītās paaudzes Volkswagen Passat, kurš pirmo reģistrāciju piedzīvojis 2014. gadā. Sešus gadus vecs auto Latvijā vēl pieskaitāms pie gana jaunu spēkratu kategorijas zinot, ka vidējais vecums ir pāri trīspadsmit gadiem. Šis auto noripojis nedaudz virs 925 tūkstošiem kilometru. Pārdevējs pat piebildis, ka nobraukums ir godīgs un viegli pārbaudāms. par šādu gargabalnieku saimnieks vēlas 11 tūkstošus eiro!

izlaižot komerciālos transporta līdzekļus, otro vietu ar lielu atrāvienu iegūst kāds cits Volkswagen markas auto – VW Touran. Šis auto kopš 2012. gada nobraucis 522 600 kilometru. Tie ir apmēram 65 tūkstoši kilometru gadā. Auto pieejams ar tikko izietu tehnisko apskati un par 3900 eiro.

Un, visbeidzot, godpilnā trešā vieta! Apsveicam uzvarētāju – 2010. gada Nissan Qashqai. Šis auto savā desmit gadus garajā mūžā nobraucis tieši pus miljonu kilometru. Pārdevējs to neuzsver, taču gan jau arī šajā gadījumā odometra rādījums ir godīgs un pārbaudāms. Šādu auto var iegādāties par 5200 eiro.

Ja tomēr gribam sumināt absolūto uzvarētāju šā brīža Latvijas automobiļu tirgū, tad tas ir 2002. gada Mercedes Benz CLK 200 kabriolets, kurš nobraucis 970 tūkstošus kilometru un pieejams par 220 eiro. Cepuri nost un kāju virsū – būtu interesanti redzēt to autovadītāju, kurš kabrioletā pamanījies nobraukt vidēji 53 tūkstošus kilometru gadā!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.