Autodroms » Testi

Volkswagen T-Cross – pārsteigums, smaids un cieņa! Pats mazākais VW krosovers!

2 Okt 2019  
Foto: #autodroms.lv
Foto: #autodroms.lv

Šķiet, ar krosoveriem jeb parketniekiem kādu pārsteigt mūsdienās ir grūti. Cita lieta hečbeks, sedans vai universālis. To auto ražotāju modeļu klāstā kļūst arvien mazāk un mazāk. Tāpēc sagaidīt jebkādas emocijas ieraugot krosoveru, ir grūts uzdevums. Un tomēr tas izdevies! Jaunais un pats mazākais Volkswagen C-Cross!

Volkswagen T-Cross - pārsteigums, smaids un cieņa! Pats mazākais VW krosovers!Pārsteigums. Tas, galvenokārt, mūs sagaida automobiļa salonā. Tajā vietā, kur vajadzētu sadurties vadītāja un blakus sēdētāja elkoņiem, vietas pietiktu pat basketbolistam. Tur, kur lotosa pozā vajadzētu sēdēt aizmugures pasažieriem, var ērti ja nu ne izstiept, tad iekārtot kājas. Pat bagāžas nodaļu var regulēt pēc saviem ieskatiem ar aizmugurējo krēslu rundu!

Volkswagen T-Cross - pārsteigums, smaids un cieņa! Pats mazākais VW krosovers!Smaids. Viens no tiem retajiem automobiļiem, kuru ieraugot gribās draudzīgi uzsmaidīt. Gan pie stūres sēdot jūties pacilāts un apmierināts ar dzīvi. Gan šādu mazuli ieraugot garām braucot. Dīvaini, jo visā savā būtībā T-Cross ir pilnvērtīgs Volkswagen modernās dizaina valodas pārstāvis.

Volkswagen T-Cross - pārsteigums, smaids un cieņa! Pats mazākais VW krosovers!Cieņa. Šis nenoliedzami ir dāmu auto. To nekautrējās savās reklāmās paust arī ražotājs. Auto, kura uzturēšanai vīrietis nav vajadzīgs. Un tomēr pat ražena auguma kungs dārgā uzvalkā un lakādas kurpēs nepavisam neizskatās smieklīgs pie šā auto stūres. Dāmas, piedodiet, bet gan jau ik pa brīdim kāds stiprā dzimuma pārstāvis mēģinās nolaupīt jums šā automobiļa statusu.

Trīs galvenās lietas, kas raksturo šo mazo automobili. Visu pārējo uzzināsiet nelielā video, kurš redzams šeit pat zem raksta. Noskatieties! Iespējams, tas kādā uzšķils nelielu idejas dzirksti par jauna auto iegādi! Mēs neko neuzspiežam, Mēs tikai pastāstam. Tālāk tā jau ir jūsu izvēle!

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.