Autodroms » Auto Ziņas

Volvo fani var lēnām sākt krist izmisumā – nākamais XC90 bez dīzeļa!

18 Jūl 2018  

Volvo fani var lēnām sākt krist izmisumā - nākamais XC90 bez dīzeļa!Volvo XC90 dažus pēdējos gadus ir teju vai Latvijas nacionālais automobilis. Nē, ne jau jauns, protams! Vecs un izrūsējis! Simtiem laimīgie šo modeļu īpašnieki ir pārliecināti, ka Amerikā sadauzītais un Lietuvā salāpītais eksemplārs noteikti ir taisnā ceļā no Vācijas, kur ar to sirms kungs reizi mēnesī devies makšķerēt uz vietējo ezeru. Tāpēc arī padsmitgadīgam automobilim nobraukums vien nepilni divi simti tūkstoši kilometru. Taču dabā eksistē arī pilnīgi jauni Volvo XC90, kas mūsu lietoto apvidnieku cienītājiem aktuāli būs pēc gadiem piecpadsmit. Par tiem tad arī stāsts!

Volvo darījis zināmu, ka nākamā Volvo XC90 paaudze pilnībā atteikusies no dīzeļdzinējiem! Platforma, uz kuras taps jaunā paaudze ir pielāgota tikai un vienīgi benzīnam un elektrībai. Pašlaik ieplānots, ka pie Volvo XC90 ar dīzeli mēs vara tikt vien līdz 2021. gadam. Tieši tad pirmizrādi piedzīvos jaunais superekoloģiskais transporta līdzeklis.

Lai pilnā mērā uzlabotu šā modeļa fanu garastāvokli, kompānijas viceprezidents paziņojis, ka jau 2022. gadā šis auto būs pieejams ar ceturtā līmeņa autonomo vadības sistēmu. Proti – auto varēs pārvietoties pilsētas džungļos bez “autovadītāja” līdzdalības.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.