Autodroms » Auto Ziņas

Ženēvā pirmizrādi piedzīvojis jaunais SsangYong Korando. Konkurentiem ir iemesls uztraukties!

13 Mar 2019 (2)
Foto: @autodroms.lv

Foto: @autodroms.lv

SsangYong nav uzradies no nekurienes tukša laukuma vidū. Tam ir diezgan garas saknes autobūves vēsturē un tās turpina augt. Droši vien daudzi iepazinušies ar mūsu viedokli par jaunās paaudzes SsangYong Rexton, kurš ar lielu soli pārkāpis daudzām robežām un un īsta dubļu tanka pārvērties par luksusa klases apvidnieku. Starp citu, arī Latvijā šo auto izvēlējušies daudzi pat ļoti turīgi cilvēki, kas spējuši pārkāpt zīmolu un zīmēšanās barjeru.

Ženēvas starptautiskā automobiļu izstāde durvis slēdz svētdien, 17. martā. Mēs pabijām izstādē vēl pirms oficiālās atklāšanas – žurnālistu dienās. Un liels bija mūsu pārsteigums ieraudzīt jaunās paaudzes SsangYong Korando jau pāris minūtes pirms pasaules pirmizrādes un noslēpuma plīvura krišanas.

Ženēvā pirmizrādi piedzīvojis jaunais SsangYong Korando. Konkurentiem ir iemesls uztraukties!Izstādes stendā neko plašu informāciju iegūt neizdevās. Zīmola pārstāvji pat lāga nezināja, kur meklējama Latvija. Kur nu vēl informāciju vai pie mums tāds nonāks un kad. To mēs noskaidrojām pie šā zīmola pārstāvja tepat Latvijā – automobiļu tirgotāja Andre Motors.

Priecīgā ziņa ir tā, ka jaunais SsangYong Korando Latvijā būs. Iespējams jau šīs vasaras beigās. Diemžēl par cenām gan informācija vēl nav pieejama.

Ženēvā pirmizrādi piedzīvojis jaunais SsangYong Korando. Konkurentiem ir iemesls uztraukties!Ja ticēt tam, ko redzējām paši savām acīm, tad Korando jaunajā izpildījumā dažam labam premium zīmolam atņems tirgus daļas gluži tā pat, kā to palēnām dara lielais Rexton. Auto būs pieejams gan ar benzīna, gan dīzeļa dzinēju. Tam būs gan priekšpiedziņa, gan visu četru riteņu piedziņa. Un pilnīgi noteikti tam nebūs elektriskā versija! Jauka ziņa visiem tiem, kam patīk ne tikai ātri ieskrieties, bet arī tālu aizbraukt!

Vizuāli jaunais Korando pilnā mērā atbilst moderna auto priekšstata. Gan no ārpuses, gan automobiļa iekšpusē. pavisam kopā jaunajā Korando būšot noslēpti vairāk par divdesmit elektronisko asistentu, kas atvieglos vadītāja skarbo ikdienu.

Ženēvā pirmizrādi piedzīvojis jaunais SsangYong Korando. Konkurentiem ir iemesls uztraukties!Šobrīd vien varam pacietīgi gaidīt. Līdz ko šis modelis tuvosies Latvijai, mēs, kopā ar zīmola pārstāvi Andre Motors, par to noteikti jums pastāstīsim. Pie viena varam tikai piebilst, ka šobrīd iepazīstamies klātienē ar ļoti kārdinošu Citroen markas modeli. Arī tas nāk no Andre Motors. Taču par to nedaudz vēlāk!

Komentāri »

  • Tomas :

    Galvenais, ka vienīgais SsangYong pārstāvis ir Andre Motors.

  • Jaņčuks :

    Vai tad ir vēl kāds? Cilvēki jau zina tikai to, ko redz un dzird. laikam pārējie kaut ko zem letes ņemās savā nodabā.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.