Autodroms » Auto Ziņas

Ženēvas auto izstādē pasauli ierauga jaunās paaudzes Audi A6 sedans. IT speciālistu sapnis!

7 Mar 2018  

Ženēvas auto izstādē pasauli ierauga jaunās paaudzes Audi A6 sedansAr jauno A6 modeli Audi prezentē sedana astoto paaudzi un piedāvā šim segmentam vairākus jauninājumus.  A6 ir luksusa klases paraugs ne tikai digitalizācijas, bet arī komforta un sportiskuma ziņā. Digitālā MMI skārienjutīgā sistēma nodrošina intuitīvu darbību, bet Audi A6 interjers atspoguļo mūsdienīgumu. Visi jaunā modeļa dzinēji ir aprīkoti ar daļējā hibrīda tehnoloģiju (mild-hybrid).

MMI Navigation Plus piedāvā virkni jaunu navigācijas funkciju. To skaitā maršrutu plānošanu, balstoties uz jau veiktajiem braucieniem. Tie tiek analizēti un pēc tam piedāvāti dažādi braukšanas ieteikumi. Maršruta vadību nodrošina tiešsaistes serveri, kas vadās pēc tā brīža satiksmes. Audi Connect pakalpojumi piedāvā Car-to-X funkciju, kas sniedz informāciju par sastrēgumiem un bīstamību uz ceļa.

Ženēvas auto izstādē pasauli ierauga jaunās paaudzes Audi A6 sedansAudi A6 vadītāja asistenta sistēmas nosaka jaunus standartus savā klasē, pievēršot vēl lielāku uzmanību komfortam, precizitātei un drošībai kā garos, tā īsos braucienos. Izmantojot lietotni myAudi, ir iespējams autonomi manevrēt Audi A6 autostāvvietā vai garāžā, neatrodoties automašīnā. Vadītāja asistenta sistēmas ietver arī tādas funkcijas kā jaunais krustojumu palīgs un adaptīvais kruīza palīgs, kas papildina adaptīvo kruīza kontroli ar vieglu piestūrēšanu, lai vieglāk noturētu transportlīdzekli joslā.

Reālos braukšanas apstākļos MHEV tehnoloģija samazina degvielas patēriņu par līdz pat 0,7 litriem uz 100 kilometriem. Ienākot Eiropas tirgū, Audi A6 tiek piedāvāts ar diviem jaudīgiem dzinējiem. 3,0 TFSI ar 340 Zs un 500 Nm lielu griezes momentu, kas no 0 līdz 100 km/h sasniedz 5,1 sekundēs. Elektroniski ierobežotais maksimālais ātrums 250 km/h ir tikai tehnisks aspekts. 3,0 TDI ar 286 Zs un 620 Nm lielu griezes momentu.

 

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.