Autodroms » Izklaide

Ženēvas starptautisko auto izstādi atceļ divas dienas pirms atklāšanas! Zaudējumi desmitiem miljonu apmērā!

28 Feb 2020  
Foto: @autodroms
Foto: @autodroms

Jau 2. martā durvīm vajadzēja vērties Ženēvas auto izstādei. Tiesa gan, pirmās divas dienas paredzētas žurnālistiem un lūgtajiem viesiem. Ja AUTODROMS nebūtu izlēmis šo gadu izlaist, tad šobrīd sēdētu lidmašīnā pa ceļam uz pilsētu pie lielā ezera. Visticamāk tieši tā šobrīd dara vairāki simti vai pat tūkstoši žurnālistu, jo ne no visām lidostām reisi par saprātīgu cenu pieejami konkrētā dienā.

Par izstādes atcelšanu kalpojis Šveices valdības pieņemtas lēmums atcelt jebkuru publisku pasākumu, kura apmeklētāju skaits pārsniegtu 1000 cilvēku. Ženēvas izstādē pagājušajā martā paviesojās 600 tūkstoši.

Ņemot vērā to, ka izstādes dalībnieki savu stendu iekārtošanu uzsāka jau pirms vairākām nedēļām, kopumā ieguldīts milzīgs darbs un lieli līdzekļi. Kā tiks risinātas finansiālās lietas pagaidām ziņu nav, taču no iepriekšējiem gadiem zināms, ka auto ražotāji bieži vien šajā pasākumā iegulda pat vairākus miljonus eiro.

Diemžēl arī iepriekš izsludinātās pirmizrādes paliks tikai preses relīzēs. Gan jau automobiļi tiks prezentēti, taču noteikti ne tik vērienīgi kā parasti tas notiek starptautiskajās izstādē.

Ženēvas izstāde ir jau otrais šā gada auto industrijas pasākums, kurš tiek atcelts bīstamā vīrusa dēļ. Pirmais, kā zināms, bija starptautiskais Pekinas auto salons.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.