Autodroms » Zvaigžņu auto

Zvaigžņu auto rubrikā: Amerikāņu aktiera un auto sacīkšu entuziasta Džeimsa Garnera Mini Cooper S!

20 Mai 2019  

1966-mini-cooper-courtesy-minimaniaAttēlā redzamo 1966. gada Mini Cooper S filmu zvaigzne Džeims Gārners ( James Garner) iegādājās brīdī, kad Eiropā uzņēma filmu ‘’The Great Escape’’.
Pie virsbūves šai mašīnai strādājis Londonas uzņēmums Harold Radford & Co. Spēkrats ieguva zili sudraboto krāsu. Jautāts par to vai ir kāds auto, kura pārdošanu viņš nožēlo aktieris nosauca Mini Cooper S. Pēc filmēšanās Vācijā viņi abi ar Stīvu Makvīnu nopirkuši pa Mini automobilim. Ieskats Makvīna garāžā rodams šeit: http://www.autodroms.lv/auto-makvina-krasa/
Tiem bija jābūt starp pirmajiem Mini, kas ievesti ASV. Makvīns un Gārners bijuši kaimiņi un ar Mini rīkojuši sacīkstes savas ielas garumā.
Gārnera dzīvē īpaša loma bijusi arī īstām auto sacīkstēm. Trīs reizes viņš vadījis drošības mašīnu Indy 500 sacensībās. Iepazīšanās ar autosportu viņam sākās pēc 1966. gada filmas ‘’Grand Prix’’, kurā vajadzēja iejusties F1 sacīkšu braucēja Pīta Ārona tēlā.

NOSKATIES VIDEO:

Gārneram divus gadus pat esot piederējusi sacīkšu komanda AIR. garnerpromoApakšējā attēlā redzams kā American International Racing komandas Corvette automašīnas tiek gatavotas 1968. gada 24 stundu sacīkstēm Deitonā.
Ar pārbūvētu 1972. gada Oldsmobile Cutlass, kuru nosauca par Banshee, Džeims Gārners piedalījies arī bezceļu sacīkstēs. Par šo interesanto sporta automobili video vairāk pastāstīs pazīstamais seno spēkratu kolekcionārs Džejs Leno.
Kristiāns Andersons

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.