Autodroms » Zvaigžņu auto

Zvaigžņu auto rubrikā: Divi braucamie, kas savulaik piederējuši dziedātājai Vitnijai Hjūstonei.

2 Feb 2018  

8879521022_fb77bf34d0_bAugšējā attēlā redzams Vitnijas Hjūstones Rolls Royce Silver Spur factory Limousine. Auto ir AACA Museum pastāvīgās kolekcijas sastāvdaļa. To ziedojis kāds anonīms kolekcionārs.
Hjūstone bieži dēvēta par soulmūzilas balsu Rolls Royce – ‘’The Rolls Royce of soul voices’’ .
Mašīnu viņa iegādājās caur savu izdevējkompāniju Nippy Inc un lietoja ikdienas vajadzībām. Automobilī ir salonu sadalošais logs, TV/ VCR izklaides sistēma un bāriņš ar kristāla glāzēm.
1980. gadā Rolls Royce izlaida divus jaunus modeļus Silver Spirit un garās riteņu bāzes auto Silver Spur. Virsbūves bija pilnīgi jaunas, bet šasija būtībā nāca no iepriekšējā modeļa Silver Shadow., taču ar jaunu balstiekārtu. Tā saglabā nemainīgu automobiļa augstumu virs ceļa neatkarīgi no spēkrata noslodzes. Rūpnīca piedāvāja vēl pagarinātāku Silver Spur limuzīna versiju kāds ir arī šis auto. Bāzes cena mašīnai 1986. gadā bija $198 000. Spēkrata sirds ir 6,750 kubikcentimetru V8 dzinējs.
Plašāk par Rolls Royce markas vēsturi lasiet šeit:
http://www.autodroms.lv/auto-ar-sudraba-dveseli/
http://www.autodroms.lv/operas-spoks-izbrauc-ielas/
http://www.autodroms.lv/ludzu-jusu-lietussargs-ser/

Whitney Houston's 1991 Porsche Carrera CabrioletApakšējā attēlā redzams 1991. gada Porsche 911 Carrera kabriolets. Tas arīdzan piederējis uzņēmumam Nippy Inc, kurš bija Hjūstones īpašums. Spēkrata nobraukums bija 57,513 jūdzes un servisa vēsturē redzams, ka Vitnija Hjūstone bija auto īpašniece.
Tuvu ideālajam stāvoklim esošā auto orientējošā cena, pēc klasisko spēkratu apdrošinātāja Hagerty’s cenu lapas, bija $ 38 000. 2012. gada 21. aprīlī Vitnijas Hjūstones Porsche 911 Carrera pārdeva izsolē par $ 42 000.
Ieskats Porsche markas vēsturē rodams šeit:
http://www.autodroms.lv/stutgartes-auto-meistardarbi/
Kristiāns Andersons

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.