Autodroms » Zvaigžņu auto

Zvaigžņu auto rubrikā : Dziedātāja Engelberta Hamperdinka īpašās auto numurzīmes.

19 Jūl 2019  

engelberthumperdinck600x338Iedvesma šodienas rakstam radās klausoties interesanto LR1 raidījumu ‘’Dzīves Ritmi Mūzikā’’, kur stāstīja par angļu pop dziedātāja Engelberta Hamperdinka ( Engelbert Humperdinck) daiļradi.
No savas auto vēsturnieka puses varu piebilst, ka Engelberts ir Rolls Royce cienītājs. Viņa garāžā tādu pabijis 11. Augšējā attēlā redzams zilais Rolls Royce Corniche ar Valsts reģistrācijas numura zīmi EH1.
Reiz Engelberts sastapa kādu vīru, kurš viņa auto numurzīmi EH1 gribēja nopirkt par diviem miljoniem mārciņu. Svešinieks uzrunājis zvaigzni viesnīcas restorānā. Kungam esot tādi paši iniciāļi kā Hamperdinkam. Engelberts solīja piezvanīt, lai noslēgtu darījumu, bet pazaudēja potenciālā pircēja doto vizītkarti. Hamperdinks atceras, ka uzvārds tam vīram bija Husseins ( Hussein) un acīmredzot vārds sākas ar E.
Zvaigznes sieva Patricia kopā ar viņa draugu Deividu Spradburiju ( David Spradbury) Engelbertam 69. dzimšanas dienā uzdāvināja personalizētu numura zīmi Jaguarviņa Jaguar automobilim. Tā kā Rolls Royce jau bija īpašais numurs, tad dāvanu paredzēja otram, Jaguar markas spēkratam. Ideju ieteica Deivids. Viņi domāja, ka jānopērk , ko tādu, kas atainotu Engelberta īsto vārdu. Dāvinātāji sazvanījās ar pārdošanas konsultantu un viņš atrada numuru 25 AGD . Mūziķis bija Arnolds Džordžs Dorsejs ( Arnold George Dorsey).
Savu Harley Davidson motociklu viņš ziedoja, lai par iegūtajiem līdzekļiem atbalstītu lidojošo ātrās palīdzības dienestu Lesterā.ENGELBERT HUMPERDINCK AT HIS LEICESTERSHIRE HOME
Apakšējā attēlā redzamas sešdesmito gadu britu mūzikas superzvaigznes. Pa kreisi Toms Džons ( Tom Jones) , bet labajā pusē Engelberts Hamperdinks apsēdušies uz saviem Rolls Royce Silver Cloud. Englbert Humperdink Rolls RoyceBilde tapusi 1969. gadā ārpusē pie ATV Studios Elstrē ( Elstree).
Ieskats Rolls Royce markas vēsturē rodams šeit:
http://www.autodroms.lv/auto-ar-sudraba-dveseli/
http://www.autodroms.lv/operas-spoks-izbrauc-ielas/
http://www.autodroms.lv/ludzu-jusu-lietussargs-ser/
Savukārt Jaguar dzīves gājumu lasiet šeit:
http://www.autodroms.lv/zvers-kuram-jabut-garaza-%e2%80%93-jaguar/

Kristiāns Andersons.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.