Autodroms » Tirgus

2021. gada IAA Mobility izstādē Minhenē Dacia prezentēs jauno septiņvietīgo ģimenes automašīnu

21 Jūl 2021  

2021. gada IAA Mobility izstādē Minhenē Dacia prezentēs jauno septiņvietīgo ģimenes automašīnuAr pilnīgi jauno Dacia Sandero un Logan gada sākumā, kam sekoja Spring izlaišana pavasarī un jaunā Duster jūnijā, Dacia turpina atjaunot savu klāstu, atbilstoši paziņojumiem, kas sniegti šogad stratēģiskā plāna prezentācijas laikā.

Minhene būs zīmola nākamās pasaules pirmizrādes norises vieta, atklājot savu pilnīgi jauno, īpaši universālo, septiņvietīgo ģimenes automašīnu.

Automašīna, kas tiks prezentēta piektdien, 3. septembrī, Minhenē būs skatāma no pirmdienas, 2021. gada 6. septembra.

IAA Mobility 2021. gada izstādē Minhenē Dacia ģimene sevi pieteiks kā spēcīgu un ar visaptverošiem iestatījumiem:

  • oriģināls stends pie pasākuma galvenajām durvīm, sākot no 6. septembra,
  • visi jaunākie Dacia modeļi, kas no 7. līdz 12. septembrim tiks prezentēti Minhenes pilsētas centrā,
  • transporta pakalpojumi starp konferenču centru un pilsētas centru, lai iegūtu reālu pieredzi pie Spring stūres, kas ir vispieejamākais elektriskais transportlīdzeklis Eiropā.Zīmols

2021. gada IAA Mobility izstādē Minhenē Dacia prezentēs jauno septiņvietīgo ģimenes automašīnuDacia ir daļa no Renault Group. Dacia darbojas 44 valstīs, galvenokārt Eiropā un Vidusjūras reģionā. Rumānijā dibināto zīmolu iegādājās Renault Group, un 2004. gadā tā laida klajā atjaunoto Logan. Dacia automobiļiem ir vislabākā cenas un kvalitātes attiecība tirgū. Pateicoties saviem leģendārajiem modeļiem – Logan, Sandero un Duster – zīmols ir kļuvis par īstu veiksmes stāstu. Līdz šim uzņēmums Dacia ir pārdevis vairāk nekā 7 miljonus transportlīdzekļus.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.