Autodroms » PAR MUMS

PAR MUMS

Informācijas nekad nevar būt par daudz! Tieši tāpēc mēs koncentrētās devās piegādāsim ik dienas jums jaunu informācijas devu. Nav svarīgi ar kādu automobili jūs pārvietojieties ikdienā. Nav svarīgi, vai kaut reizi mūžā esat sēdējis pie automobiļa stūres vispār. Savrīgi it tas, ka arī jums automobilis šķiet kaut kas nedaudz vairāk, kā tikai pārvietošanās līdzeklis.

Mūsu komandā darbojas tikai profesionāli auto žurnālisti ar lielu pieredzi dažādos medijos. Ar lielāko prieku saņemsim informāciju arī no Jums, jūsu uzņēmuma vai sadarbības partnera. Labprāt apmeklēsim jūsu rīkotus pasākumus, preses konferences, prezentācijas un izmēģinājuma braucienus!

Mēs būsim patiesi priecīgi, ja katru dienu šajā interneta vietnē jūs atradīsiet sev ko interesantu.

Ar cieņu,

jūsu autodroms.lv

Ar mums sazināties ir vienkārši – sūtiet vēstuli uz e-pasta adresi info@autodroms.lv

Komentāri »

 • Rinalds :

  Sveiki. Gribēju Jums piedāvāt sava veida sadarbību. Gaidīšu jūsu ziņu ja ir interese epastā.
  -Rinalds

 • Dzintars :

  Labdien! Veiksmīgu 2015.g. visiem! Vēletos pārrunāt sen piemirsto tikšanos (sapulci, sanāksmi) autovadītājiem ar CSDD, Ceļu policijas, OCTA, autoskolu ieredņiem lai būtu iespējams risināt problēmas ar braukšnu, drošību un t.t.

 • Arturs :

  Kur lasīt vairāk par Deičmaņa un Potreki auto darbnīcu Tērbatas ielā Rīgā 30-tajos gados,kāda precīzi bija darbnīcas adrese . Ja pareizi ,uz šīs darbnīcas bāzes pēc II PK izveidoja autoremonta rūpnīcu Nr. 2 .Man darbnīcā ap 1937.g. srādājis vecvectēvs .Rakstiet: aopo15@inbox.lv .

 • Edgars :

  Uz epastu protams nevar nevienu sadabut jo mailbox is full. Telefona nav lapaa,kaa ar jums sazinaties?

 • Edgars :

  Labvakar!

  Vēlos Jums piedāvāt testēšanai Renault Kangoo Maxi pirms sācēju (kravas furgons ar bagāžas nodalījuma garumu 2 m), (ceru kad nav LT meistardarbs). 2000. gada izlaidums 1.9 dīzelis (pēc dokumentiem turbinētais, bet pēc izjūtām liekas kad nav, arī zem motora pārsega tā arī vēl neesmu ieraudzījis turbīnu). Kopumā normāls auto!

  Ar cieņu
  Edgars
  22577226

 • Ingus :

  Sveiki gribetos jusu raidijumaa redzet kadu volvo s60 d5 pimaas paaudzes ! Paldies

 • Māris :

  Lūdzu neizplatīt dezinformāciju!
  Žigulīts nav nošpikots no Fiat 124,
  bet gan nopirkta visa ražotne no FIAT!
  Krievu konstruktori izdarīja tikai nelielas izmaiņas
  konstrukcijā, piem. pakaļējās disku bremzes
  pārtaisīja uz “trumuļiem”. Palielināja klīrensu’,
  Vairāk neatceros.
  Paldies!

 • Elf :

  Sveiki! Kas noticis ar Krown T40,nekur nav ? Vai vispār būs ??

  Cieņā. Aigars

 • Artis :

  Labdien. Man liekas ,ka tas ir ļoti nesmuki no raidījuma puses reklamēt produktu ,kura kvalitāte ir diezgan apšaubāma. Daudzi Latvijas autobraucēji notic šim Jūsu brīnumlīdzeklim un tērē savu naudu.youtube video rullītī noskatījos eksperimentu ,kur uz nospodrinātas pus lāpstas bija uzklāts Krown ,bet uz otras Krievu Movils. Kamēr nelija lietus viss bija kārtībā,kad metāls dabūja lietu pēc 2 nedēļām uz tās daļas ,kur uzklāts slavenais Krovn bija redzamas pirmās rūsas pazīmes.Movils metālu pret rūsu bija nosargājis perfekti. Nolēmu eksperimentu pārbaudīt pats.Iznākums bija identisks redzētajam. Nereklamējiet Latvijas iedzīvotājiem produktu par kura kvalitāti neesat pārliecināti.Es neesmu nekāds tirdzniecības pārstāvis no Movila,tas tikai salīdzināšanas pēc.

 • Gints :

  Labdien, Arti! Paldies, ka dalījāties ar savām pārdomām. Protams, arī mēs esam redzējuši Movil pārstāvja veidoto “salīdzinošo testu”. Protams, katram ir tiesības ticēt tam, kas labāk tīk. Mēs ar Krown produkciju esam pazīstami daudzus gadus. Arī mūsu eksperimentu auto ar T40 apstrādāts jau septiņus gadus no vietas. Tāpēc esam lepni, ka varam nodot šo informāciju arī visiem citiem, kas rūpējas par savu auto. Lai veiksmīga diena un auto vienmēr perfektā stāvoklī!

 • Normunds :

  Sveiki. Es esmu vienādās domās ar iepriekšējā rakstītāja Arta viedokli. Jūs reklamējat Krown ,kā labu super produktu cīņā ar koroziju ,tikai noklusējat, ka pūst virsū uz rūsas ,tās ir pēdējās muļķības. Auto kuram nav rūsas pazīmes var jau būt ,tas der. Gribētu gan redzēt auto braukušu pa

 • Normunds :

  Turpinu, jo kaut kas nogļukoja. Gribēju teikt :Latvijas ceļiem.Pūtu Krown regulāri katru gadu. Daž reiz pat 2x gadā. Auto protams nav jauns-15 gadi. So gad neizgāju tehnisko apskati,jo atklāja,ka apakšā izrūsējuši caurumi no vienas vietas zem Krown eļļiņas. Saprotu ka katrs peln naudu, kā māk. Būtu vēl Latvijas firma, ko reklamēt ,bet ne jau ārzemniekus. Izsaku Jums lielu Fui kauns.

 • Gints :

  Paldies par izteikto “fui”! Atšķirīgs viedoklis arī ir viedoklis. Tomēr, ņemot vērā to, ka tūkstošiem Latvijas autobraucēji ir apmierināti ar šo pretrūsas produktu un, arī mēs paši esam pārliecinājušies par tā efektivitāti, ar prieku turpināsim pretrūsas apstrādes programmu arī turpmāk ieteikt mūsu lasītājiem un skatītājiem.
  Būtu jauki, ja Jūs uzrakstītu e-pastā info@autodroms.lv plašāku informāciju – kāds auto, kurā centrā veiktas apstrādes.

 • Normunds :

  Man jautājums: Jūs savai mašīnai pūtāt Krown virsū rūsai, vai rūsas pazīmes nebija ? Kā Jūs zināt , ka klienti ir apmierināti ? Cilvēki vienkārši ietekmējas no Krown reklāmas, kas gāžas pāri malām visos Jūsu raidījumos. Vēl ir tāda lieta,ka parādās caurumi auto apakšā, tie tiek dažādos veidos slēpti ar {Makroflex putām vai špahteles kārtu}, tāpēc Latvijas tirgus ir pilns ar lūžņiem. Gudrākie mašīnas pērk ārzemēs.

 • Normunds :

  Kur Jūs pazudāt ? Uz neērtiem jautājumiem negribas atbildēt ? Kāpēc interesējaties kāds man auto un kurā vietā tika apstrādāts ar Krown ? Vai tad uz dažādām auto markām Krown arī iedarbojas dažādi ? Un kāda nozīme, kurā vietā apstrādāts? Vai tad apstrādes kvalitāte atšķiras dažādos servisos ? Varu pateikt, ka apstrādāts tika dažādos Rīgas servisos un 2 reizes Ropažos.

 • Varis :

  Kartejais vaidetajs! Nehui braukt ar 25 gadigiem volvo. Visus gimenes auto apstradaju jau septinus gadus un viss ir labi. Klauns!

 • Normunds :

  Tu Vari varēji muti pievērt. Nav ne Volvo ne 25 gadi, tikai katrs ,jau nevar par bagāta senča naudu, katru gadu mašīnas mainīt. Skolotājs atradies.

 • Artis :

  Skatos, ka pēc mana komentāra, šeit bijis neliels viedokļu uzliesmojums. Vienīgais nav smuki, ka Gints no Autodroma neatbild uz konkrētiem Normunda jautājumiem. Tāda sajūta, ka trāpīts pa sāpīgo vietu un nav īsti ko atbildēt. Es pats pārbaudīju Krown nenozīmīgo iedarbību uzpūšot pa virsu rūsai. Nopūtu farkopu un riteņu diskus oktobrī, tagad viss ir norūsējis tā pat, kā pirms krutā Krown uzpūšanas. Pūst uz rūsu, tās ir pēdējās muļķības.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.