Autodroms » PAR MUMS

PAR MUMS

Informācijas nekad nevar būt par daudz! Tieši tāpēc mēs koncentrētās devās piegādāsim ik dienas jums jaunu informācijas devu. Nav svarīgi ar kādu automobili jūs pārvietojieties ikdienā. Nav svarīgi, vai kaut reizi mūžā esat sēdējis pie automobiļa stūres vispār. Savrīgi it tas, ka arī jums automobilis šķiet kaut kas nedaudz vairāk, kā tikai pārvietošanās līdzeklis.

Mūsu komandā darbojas tikai profesionāli auto žurnālisti ar lielu pieredzi dažādos medijos. Ar lielāko prieku saņemsim informāciju arī no Jums, jūsu uzņēmuma vai sadarbības partnera. Labprāt apmeklēsim jūsu rīkotus pasākumus, preses konferences, prezentācijas un izmēģinājuma braucienus!

Mēs būsim patiesi priecīgi, ja katru dienu šajā interneta vietnē jūs atradīsiet sev ko interesantu.

Ar cieņu,

jūsu autodroms.lv

Ar mums sazināties ir vienkārši – sūtiet vēstuli uz e-pasta adresi info@autodroms.lv

Komentāri »

 • Rinalds :

  Sveiki. Gribēju Jums piedāvāt sava veida sadarbību. Gaidīšu jūsu ziņu ja ir interese epastā.
  -Rinalds

 • Dzintars :

  Labdien! Veiksmīgu 2015.g. visiem! Vēletos pārrunāt sen piemirsto tikšanos (sapulci, sanāksmi) autovadītājiem ar CSDD, Ceļu policijas, OCTA, autoskolu ieredņiem lai būtu iespējams risināt problēmas ar braukšnu, drošību un t.t.

 • Arturs :

  Kur lasīt vairāk par Deičmaņa un Potreki auto darbnīcu Tērbatas ielā Rīgā 30-tajos gados,kāda precīzi bija darbnīcas adrese . Ja pareizi ,uz šīs darbnīcas bāzes pēc II PK izveidoja autoremonta rūpnīcu Nr. 2 .Man darbnīcā ap 1937.g. srādājis vecvectēvs .Rakstiet: aopo15@inbox.lv .

 • Edgars :

  Uz epastu protams nevar nevienu sadabut jo mailbox is full. Telefona nav lapaa,kaa ar jums sazinaties?

 • Edgars :

  Labvakar!

  Vēlos Jums piedāvāt testēšanai Renault Kangoo Maxi pirms sācēju (kravas furgons ar bagāžas nodalījuma garumu 2 m), (ceru kad nav LT meistardarbs). 2000. gada izlaidums 1.9 dīzelis (pēc dokumentiem turbinētais, bet pēc izjūtām liekas kad nav, arī zem motora pārsega tā arī vēl neesmu ieraudzījis turbīnu). Kopumā normāls auto!

  Ar cieņu
  Edgars
  22577226

 • Ingus :

  Sveiki gribetos jusu raidijumaa redzet kadu volvo s60 d5 pimaas paaudzes ! Paldies

 • Māris :

  Lūdzu neizplatīt dezinformāciju!
  Žigulīts nav nošpikots no Fiat 124,
  bet gan nopirkta visa ražotne no FIAT!
  Krievu konstruktori izdarīja tikai nelielas izmaiņas
  konstrukcijā, piem. pakaļējās disku bremzes
  pārtaisīja uz “trumuļiem”. Palielināja klīrensu’,
  Vairāk neatceros.
  Paldies!

 • Elf :

  Sveiki! Kas noticis ar Krown T40,nekur nav ? Vai vispār būs ??

  Cieņā. Aigars

 • Artis :

  Labdien. Man liekas ,ka tas ir ļoti nesmuki no raidījuma puses reklamēt produktu ,kura kvalitāte ir diezgan apšaubāma. Daudzi Latvijas autobraucēji notic šim Jūsu brīnumlīdzeklim un tērē savu naudu.youtube video rullītī noskatījos eksperimentu ,kur uz nospodrinātas pus lāpstas bija uzklāts Krown ,bet uz otras Krievu Movils. Kamēr nelija lietus viss bija kārtībā,kad metāls dabūja lietu pēc 2 nedēļām uz tās daļas ,kur uzklāts slavenais Krovn bija redzamas pirmās rūsas pazīmes.Movils metālu pret rūsu bija nosargājis perfekti. Nolēmu eksperimentu pārbaudīt pats.Iznākums bija identisks redzētajam. Nereklamējiet Latvijas iedzīvotājiem produktu par kura kvalitāti neesat pārliecināti.Es neesmu nekāds tirdzniecības pārstāvis no Movila,tas tikai salīdzināšanas pēc.

 • Gints :

  Labdien, Arti! Paldies, ka dalījāties ar savām pārdomām. Protams, arī mēs esam redzējuši Movil pārstāvja veidoto “salīdzinošo testu”. Protams, katram ir tiesības ticēt tam, kas labāk tīk. Mēs ar Krown produkciju esam pazīstami daudzus gadus. Arī mūsu eksperimentu auto ar T40 apstrādāts jau septiņus gadus no vietas. Tāpēc esam lepni, ka varam nodot šo informāciju arī visiem citiem, kas rūpējas par savu auto. Lai veiksmīga diena un auto vienmēr perfektā stāvoklī!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.