Autodroms » REKLĀMA

REKLĀMA

AUTODROMS.LV statistika 2016. gada aprīlī
Reklāma ir tā, kas nodrošina iztiku gan tiem, kas vēlas pārdot savus pakalpojumus un preces, gan tiem, kas sarūpējuši šai reklāmai atbilstošu vietu. Tātad reklāma ir abpusēji izdevīgs darījums!

Protams! Var izvietot reklāmu tur, kur to pamanīs simtiem tūkstošu cilvēku. Tajā skaitā mazi bērni, pusaudži, veci cilvēki, trūcīgi cilvēki un tādi, kam Jūsu preces un pakalpojumi ir vienaldzīgi. Tas maksā daudz un parasti tas kalpo kā lielisks pašapziņas celšanas līdzeklis.

Taču var izvietot savu reklāmu tur, kur skatītāju ir daudz mazāk, taču tie visi ir ieinteresēti konkrētas produktu vai pakalpojumu grupas iegādē. Šādas reklāmas vērtība parasti ir daudz demokrātiskāka.

Jūsu padevīgais kalps – autodroms.lv, ir sasniedzis zināmu regulāru apmeklētāju loku, kas mērķtiecīgi turpina iet plašumā. Ļoti ceram, ka tieši mūsu auditorija ir arī Jūsu potenciālie klienti. Tāpēc esam sagatavojuši Jums iespēju par to pārliecināties!

Reklāmas banera vērtība izmēģinājuma akcijas laikā ir tikai EUR 70.00 mēnesī. Jo uz ilgāku laiku tiks noslēgts sadarbības līgums, jo ilgāk Jums būs iespēja izmantot šo akcijas vērtību. Pēc tam? Pēc tam sarunāsim!

Starpcitu, par saviem sadarbības partneriem mēs labprāt kaut ko arī uzrakstīsim!

Gaidīsim no Jums kādu ziņu, lai jau tajā pat dienā sazinātos ar Jums un aprunātu visas sadarbības iespējas! Mēs noteikti atradīsim kopīgas intereses!

Ar cieņu,

Jūsu autodroms.lv

info@autodroms.lv

*Info no CyStats un Google Analytics

Komentāri »

 • Kaspars :

  Diemžēl nevaru Jums nosūtīt epastu uz info@autodroms.lv vai varat norādīt citu e-pastu?

 • Dāvis :

  Labdien!
  Uz Info@autodroms.lv– nevar neko nosūtīt!

 • Inese :

  Labdien, kāda ir jūsu portāla svaigākā statistika?

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.