Autodroms » Izklaide

Ar ūdeņradi darbināms auto izsauc uz divkauju Tesla Cybertruck. Abi sola viens otram “sadot pa pakaļu”!

14 Jan 2021  

Ar ūdeņradi darbināms auto izsauc uz divkauju Tesla Cybertruck. Abi sola viens otram "sadot pa pakaļu"!Lielāko tiesu zinātnieki ir nosvērti ļaudis, kas galvenokārt rūpējas par cilvēci kopumā, piedāvājot arvien jaunus risinājumus. Viens iesāk, kāds cits pievienojas. Nobeigumā vesela zinātnieku komanda vienam otru papildinot ir paveikusi ļoti svarīgu darbu. Un ne tāpēc, lai iegūtu dzeltenās preses uzmanību vai tiktu pie lielāka personiskā finansējuma. Taču daži zinātnieki un izgudrotāji ir gatavi stāties pie barjeras un duelēties, lai pierādītu savu skata punktu!
Ar ūdeņradi darbināms auto izsauc uz divkauju Tesla Cybertruck. Abi sola viens otram "sadot pa pakaļu"!Katru gadu kopš tālā 1967. gada Meksikā notiek unikālas bezceļa sacensības Baja 1000. Tūkstotis tāpēc, ka trases garums ir 1000 jūdzes. Pavisam nesen Ilons Masks paziņojis, ka viņa elektriskais kravinieks ir gatavs šīm sacensībām un, ka laiks visiem “sadot pa pakaļu”!
Kompānijas Scuderia galva Džeims Glikenhaus šo Maska ierakstu tviterī uztvēra personiski un paziņoja, ka ir gatavs stāties plecu pie pleca uz starta līnijas 2023. gada sacensībās. “Tu teici, ka ūdeņraža tehnoloģijas esot galvu reibinošs stulbums? Panāc šurp un paskatīsimies! Tā atbildējis Glikenhaus, piesakot savu dalībnieku ar ūdeņraža dzinēju.
Lai pakaitinātu Ilonu Masku, Scuderia boss pajokojis – vari laikus sākt būvēt 1000 jūdžu garajā trasē desmitiem uzlādes stabiņu, kamēr mans automobilis spēs pievārēt šo ceļu ar vienu pilnu bāku!
Tūkstoš jūdzes ir aptuveni 1600 kilometri. Pagaidām Glikenhausa piedāvātās ūdeņraža tehnoloģijas ar vienu uzpildi spēj nobraukt līdz 1200 kilometriem. Turpretim Maska Tesla Cybertruck pretendē uz 600 kilometru garu ceļu ar vienu uzlādi.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.