Autodroms » Tehnoloģija, Testi

Austiņas ausīs un dzīve šķiet skaista! Huawei FreeBuds 3i bezvadu austiņu apskats

19 Jūl 2020  
Foto: @autodroms.lv veiktas ar Huawei P40 Pro Plus

Foto: @autodroms.lv
veiktas ar Huawei P40 Pro Plus

Austiņas ir sasodīti labs izgudrojums. Galvenokārt jau tāpēc, ka vari klausīties ko gribi, kur gribi un cik skaļi gribi, nevienam netraucējot un nevienu neizvedot no pacietības. Ja vēl cilvēki aptvertu elementāru patiesību, ka braucot ar velosipēdu pa koplietošanas ceļiem ar austiņām ausīs ir bīstamāk par bīstamu. Tas pats gan attiecas uz gājējiem, rolleru īpašniekiem un visiem citiem satiksmes dalībniekiem. Ne mazums traģiskas nelaimes notiek vien tāpēc, ka nav sadzirdēts trauksmes signāls.

Mēs domāsim tikai labas domas un uzticēsimies cilvēkiem. Uzticēsimies un cerēsim, ka austiņas tiks izmantotas droši sev un visiem apkārtējiem. Tāpēc spraužam ausīs jaunās Huawei FreeBuds 3i austiņas un pagriežam skaļāk.

Austiņas ausīs un dzīve šķiet skaista! Huawei FreeBuds 3i bezvadu austiņu apskatsTe nu jāsaka, ka pat diezgan skaļi šīs austiņas ļauj baudīt jebkura žanra mūziku lieliskā kvalitātē. Gan forma, gan elektroniskā daļa ir izveidotas tā, lai maksimāli slāpētu skaņas no ārpuses. Pie lielāka skaļuma tas varbūt nav tik aktuāli, bet normālā vai relaksējoši klusā režīmā ir ļoti svarīgi, lai fonā nerūc kaimiņa zāles pļāvējs vai pirmā stāva televizors.

Liela nozīme pievērsta silikona uzmavām. Tās ne tikai labi ieslīd ausī, bet arī tur paliek uz ilgāku laiku, atšķirībā no daža laba konkurenta, kam ik pa brīdim austiņas ar pirkstu jāpabīda atpakaļ.

Austiņas ausīs un dzīve šķiet skaista! Huawei FreeBuds 3i bezvadu austiņu apskatsRunājot par uzmavām, tās šoreiz Huawei izdevušās labāk, kā jebkad līdz šim. Pat tiem, kam citas austiņas nekādi negrib turēties ausīs gliemežnīcas specifikas dēļ, šīs turas kā pielīmētas. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka pat pēc kāda laika FreeBust 3i nekļūst apgrūtinošas. Gan jau daudzi piedzīvojuši nepatīkamas sajūtas pēc kāda laika ar austiņām ausīs.

Tad nu lūk, ņemot vērā to, ka austiņas “sēž” ērti un pietiekami dziļi, arī skanējums ir pilnvērtīgs ar labi uztveramu apjomu, augšējām un apakšējām frekvencēm.

Austiņas ausīs un dzīve šķiet skaista! Huawei FreeBuds 3i bezvadu austiņu apskatsJa ar pirkstu aizspiežam ausis un kaut ko pasakām, mēs to dzirdam. Dzirdam ar tā dēvēto iekšējo ausi, pilnībā absorbējot apkārtējās skaņas. Apmēram tā darbojas austiņās iebūvētais mikrofons. Taisnības labad tie pat ir divi, no kuriem viens translē skaņu uz ierīci lai sadzirdētu jūs, bet otrs šo skaņu atskaņo jums, lai arī pats būtu lietas kursā, ko esat sarunājis. Šo opciju noteikti var uzskatīt par lielu plusu.Austiņas ausīs un dzīve šķiet skaista! Huawei FreeBuds 3i bezvadu austiņu apskats

Ražotājs uzstāj, ka ar vienu uzlādi bezvadu skaņas garnitūra spēj priecēt mūsu ausis trīs ar pusi stundu nepārtrauktā režīmā. Mēs nestrīdēsimies. Vien padalīsimies ar novērojumiem – mums izdevās ar vienu uzlādi klausīties mūziku nedaudz vairāk par divām stundām ar ieslēgtu ārējo skaņu slāpētāju vai pilnas trīs stundas bez tā. Iespējams, mūzika bija pagriezta nedaudz par skaļu vai arī ārējie trokšņi par lielu. Taču mūsu eksperimentā 37 mikroampērstundu akumulatoriņi spēja uzrādīt šādu sniegumu.

Te gan jāsaka, ka tik ilgi nosēdēt austiņās nav viegli pat pieredzējušam melomānam, tāpēc neliels pārtaukums uzlādei nāks tikai par labu.

Vizuāli FreeBuds 3i ir ļoti konservatīvas. Gluda plastikāta futrālis ar magnetizētu iekšējo virsmu ļauj nemeklēt kura austiņa spraužama kurā ligzdā. Tās ļoti veiksmīgi un nepiespiesti pašas atrod savu vietu un ir gatavas uzlādei. Iegarenais abos galos ieapaļotais futrālis ir ērts kabatā, drošs un izturīgs. Ja nu vien materiāls varēja būt ne tik slidens – neuzmanīgam lietotājam varētu sanākt to aizslidināt garām žaketes iekškabatai.

Arī pašas austiņas ir askētiski vienkāršas. Ieapaļš mikrofons un cilindra veida kātiņi, kuru galos iemontēti skārienjūtīgie sensori.

Visas iespējamās raksturlīknes katrs var bez grūtībām iegūt ražotāja mājas lapā. Tām šoreiz uzmanību neveltīsim. Mēģināsim vien apkopot pāris nedēļās iegūtos iespaidus. Bez viltus un maldiem pie pilnas apziņas varam teikt, ka šis ir lielisks cenas, funkciju un kvalitātes apvienojums. Iespējams, ka šādā kategorijā tas pagaidām ir vienīgais tirgus dalībnieks.

Austiņas ir elementāri savienojamas ar mobilo ierīci un tik pat viegli vadāmas. Ja zināsiet kā ieslēgt telefonā mūzikas avotu, tad tiksiet galā arī ar austiņām.

Austiņas ausīs un dzīve šķiet skaista! Huawei FreeBuds 3i bezvadu austiņu apskatsPersoniski mēs atradām šīm testa austiņām lielisku pielietojumu! Ilgāku laiku skatoties lidmašīnā savu iemīļoto seriālu, mēs varējām pilnībā iztikt ar vienu austiņu komplektu. Tas ļāva gan kvalitatīvi dzirdēt filmā notiekošo, gan vienlaikus sekot līdzi informatīvajiem norādījumiem un nepalaist garām biznesa klases gardās pusdienas! Gan jau jebkurš šo autiņu īpašnieks atradīs savu unikālo pielietojumu, ņemot vērā to, ka cenas ziņā te valda pilnīga demokrātija!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.