Autodroms » Auto Ziņas

Autodroms.lv Minhenē pamana dīvainu auto maskēšanās uzlīmēs. Uzminiet auto!

15 Mai 2023  
Foto: autodroms.lv

Foto: autodroms.lv

Visi būsim redzējuši interneta dzīlēs tā dēvētās “spiegu fotogrāfijas”, kurās redzams kāds neatpazīstams auto ar dīvainām uzlīmēm. Šoreiz šādus kadrus izdevās noķert arī mums – “autodroms.lv” komandai. Realitātē šāds izmēģinājumu auto izskatās vēl dīvaināk, kā fotoattēlos. Kur nu vēl nekļūdīgi noteikt šā nomaskētā piederību pie vienas vai otras auto markas.

Interesantais automobilis maskēšanās ietērpā tika sastapts Minhenes apkaimē Vācijā kaut kur pa ceļam no centra uz lidostu. Ņemot vērā ģeogrāfisko lokāciju, gribētos domāt, ka sastaptais bijis nākamās paaudzes piektās sērijas BMW. Atpazīšanas procesu vēl grūtāku padara tas, ka automobilim uzstādīti pagaidu aizmugurējie lukturi, kas vairāk līdzinās kāda dzīvojamā treilera apgaismes mezglam.Autodroms.lv Minhenē pamana dīvainu auto maskēšanās uzlīmēs. Uzminiet auto!

Skopās virsbūves aprises liek saprast, ka runa ir par vidējās klases sedanu. Savukārt izraibinātās uzlīmes liedz precīzi atpazīt siluetu. Visticamāk runa varētu būt par elektrisku piekto sēriju jeb i5. Pagaidām nav pieejama plašāka informācija, kad šāds auto varētu ieraudzīt pasauli no pirmizrādes skatuves, taču fakts, ka tas palaists izmēģinājumu braucienos koplietošanas ceļos, liek domāt par tuvāko nākotni – nākamā gada sākumu vai viduci!

Ja BMW faniem ir precīzāka informācija par gaidāmo jaunumu, būsim priecīgi par kādu ziņu!Autodroms.lv Minhenē pamana dīvainu auto maskēšanās uzlīmēs. Uzminiet auto!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.