Autodroms » Auto Ziņas

Būs vēl viens auto pilsētas bezceļiem – Toyota uzsākusi jaunā kompaktā SUV Yaris Cross ražošanu

12 Jūl 2021  

Būs vēl viens auto pilsētas bezceļiem - Toyota uzsākusi jaunā kompaktā SUV Yaris Cross ražošanuToyota Motor Manufacturing France uzsākusi jaunā Yaris Cross ražošanu – kompaktais urbānā stila SUV Eiropas tirgū nonāks augustā. Ir veikti ievērojami papildu ieguldījumi 400 miljonu eiro apmērā, lai rūpnīcā nodrošinātu divu modeļu izlaidi uz vienas ražošanas līnijas – ceturtās paaudzes Toyota Yaris un jaunā Yaris Cross –, ikgadējo TMMF ražošanas jaudu palielinot līdz 300 000 automobiļu.

Modelis ir projektēts un izstrādāts atbilstoši Eiropas klientu vajadzībām SUV tirgus B segmentā, un paredzams, ka jaunā Yaris Cross spēka agregātu noietā dominēs zemu CO2 emisiju hibrīds, kas atbilst kompānijas plānam līdz 2025. gadam panākt 90% elektrificēto modifikāciju īpatsvaru savu automobiļu noietā.

Yaris Cross ir otrais modelis, kas izgatavots uz Toyota GA-B kompakto automobiļu platformas un astotais TNGA (Toyota New Global Architecture) modelis, kas ražots Eiropā. Šī modeļa ražošanas uzsākšana iezīmē arī turpmāku Toyota virzību ražošanas lokalizācijas stratēģijā.

Būs vēl viens auto pilsētas bezceļiem - Toyota uzsākusi jaunā kompaktā SUV Yaris Cross ražošanuToyota vīzija ražošanas lokalizācijai Eiropā šogad ir paplašinājusies vēl vairāk, jo Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) uzsākusi hibrīda elektrisko transmisiju un elektromotoru ražošanu, piegādājot 1,5 litru TNGA benzīna dzinēju un hibrīda spēka agregātu gan Toyota Yaris, gan Yaris Cross vajadzībām.

Toyota ir investējusi arī Toyota Motor Manufacturing Czech Republic (TMMCZ) ražošanas jaudu palielināšanā un modernizācijā, lai šo rūpnīcu Čehijā sagatavotu Yaris ražošanai un apmierinātu pieaugušo pieprasījumu pēc Eiropas Gada auto 2021 galvenā titula ieguvēja.

Jaunā Yaris Cross iepriekšpārdošana jau ir sākusies, un cenas ir no 17 400 eiro.Būs vēl viens auto pilsētas bezceļiem - Toyota uzsākusi jaunā kompaktā SUV Yaris Cross ražošanu

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.