Autodroms » Tehnoloģija

Daudzi to gaidīja! Un sagaidīja – Huawei paziņo par EMUI 10.1 atjauninājuma grafiku

19 Aug 2020  

Daudzi to gaidīja! Un sagaidīja - Huawei paziņo par EMUI 10.1 atjauninājuma grafikuHuawei paziņoja par EMUI 10.1 globālo piegādes grafiku. EMUI 10.1 pirmo reizi tika ieviesta šī gada martā, kad tika prezentēti jaunie Huawei P40 sērijas viedtālruņi. EMUI 10.1 ir veidots, pamatojoties uz Huawei izplatīto tehnoloģiju modeli, piedāvājot lietotājiem nemanāmu visu scenāriju pieredzi vairākās ierīcēs. Virzoties uz viedāku nākotni, Huawei EMUI 10.1 sola progresīvu atjauninājumu, kas pārsniedz aparatūras ierobežojumus, vienlaikus ļaujot savstartpēji sadarboties ierīcēm, kā vēl nekad.

Huawei ekosistēma ļauj savienot vairākas ierīces tā, lai tās darbotos kopā kā viena “superierīce”, piedāvājot viedāku dzīvesveidu dažādos scenārijos. Šīs ekosistēmas ietvaros Huawei ir ieviesis jaunas funkcijas, piemēram, Multi-Window, kā arī uzlaboja jau esošās Vairāku ekrānu sadarbības iespējas. Lietotāji arī pamanīs būtiskas izmaiņas pamata lietotāja pieredzes dizainā, vienlaikus redzot veiktspējas un drošības uzlabojumus.

Sākot no šī brīža, Huawei izlaidīs EMUI 10.1 atjauninājumu HUAWEI Mate 20, HUAWEI Mate 20 Pro,  HUAWEI Mate 20 X (5G), HUAWEI Mate 30 Pro, HUAWEI Mate Xs, HUAWEI Nova 5T, HUAWEI P30 HUAWEI P40 lite, PORSCHE DIZAINS HUAWEI Mate 20 RS.

Daudzi to gaidīja! Un sagaidīja - Huawei paziņo par EMUI 10.1 atjauninājuma grafiku

Izmaiņas lietotāja saskarnē

EMUI 10.1 pamatā ir princips Beyond Beauty, ko ieviesa EMUI10. “Jaunie papildinājumi un uzlabojumi, kas veikti šajā versijā, optimizē lietotāja pieredzi, lai vēl labāk izmantotu sadalītās ekosistēmas priekšrocības,” sacīja Huawei apmācību  vadītājs Aleksandrs Jekimovs. Ar EMUI10 Huawei laida klajā arī “Always on” ekrānu spilgtās krāsās, atspoguļojot mainīgo debesu nokrāsu. EMUI 10.1 tagad piedāvā vienmērīgi ekrānā parādītu 3D formātu, kas lietotājam piedāvā burvīgu trīsdimensiju pieredzi. Šī funkcija tiks izmantota vairākām šī atjauninājuma ierīcēm. (* Šīs funkcijas pieejamība var atšķirties atkarībā no modeļa) Pēc apmācību vadītāja teiktā, lietotāji saņems arī trīs pirkstu nospiedumu atvēršanas animācijas ar EMUI 10.1 atjauninājumu. Zemes, uguns un ūdens elementu iedvesmoti, šie animācijas efekti izskatās ļoti valdzinoši.

“Pārvelkot uz iekšu no vienas vai otras puses, tiek parādīta sāna josla, no kuras var izvilkt lietotnes, palaižot jauno Vairāku logu funkciju,” skaidro apmācību vadītājs. Lietotāji vienlaikus var strādāt ar divām lietojumprogrammām – velciet attēlus, tekstu un failus no viena loga uz otru. Turklāt peldošie brīdinājumi ļauj vieglāk atbildēt uz ziņojumiem, neizejot no pašreizējās programmas.

Huawei Share

Huawei Share ir labāks kā jebkad agrāk. Sākotnēji tā bija funkcija, kas ļāva ātru datu pārsūtīšanu starp viedtālruņiem un personālajiem datoriem, un tagad tā atvieglo pārsūtīšanu starp vairākām ierīcēm, ieskaitot viedtālruņus, personālos datorus, viedos skaļruņus, planšetdatorus un daudz ko citu.Daudzi to gaidīja! Un sagaidīja - Huawei paziņo par EMUI 10.1 atjauninājuma grafiku

Vairāku ekrānu sadarbība

EMUI10, Vairāku ekrānu sadarbība ļauj ērti savienot Huawei viedtālruņus un klēpjdatorus, lai abas ierīces varētu izmantot vienā ekrānā. EMUI 10.1 šai lietojumprogrammai pievieno uzlabotas funkcijas, piemēram, audio vai video zvanu saņemšanu datorā, viedtālruņa datoru lietojumprogrammu izmantošanu, lai atvērtu failus un hipersaites vai pat tālruņa mobilā interneta savienojumu ar datoru savienotu ar vienu pieskārienu. Šī nemanāmā sadarbība starp ekrāniem palielina lietotāju produktivitāti un efektivitāti, īpaši biroja vidē.

Vairāku ierīču fotogalerija

Huawei izplatītā ekosistēma ļauj lietotājiem piekļūt attēliem, izmantojot vairāku ierīču fotogaleriju. Piemēram, ja lietotājam ir attēls viedtālrunī un cits attēls klēpjdatorā, šī vairāku ierīču savienojamība palīdzēs pārlūkot un meklēt visus ekrānā redzamos failus, ja tie ir savienoti ar to pašu Wi-Fi AP tīklu un ir pieteicies ar to pašu HUAWEI ID. Vairāku ierīču fotogalerija tagad ir pieejama ES, un drīz tā tiks atbalstīta daudzās valstīs.

 

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.