Autodroms » Tehnoloģijas, Tūrisms

Dubaja, daudz svešvalodas un Huawei viedā aproce, kas pārtapusi viedajā pulkstenī!

13 Mai 2024  

Droši vien nevienam vairs nav noslēpums, ka AUTODROMS arī šogad devies uz ikgadējo Huawei jaunumu prezentācijas pasākumu, kurš norisinājās saulainajā Dubajā. Galu galā paši  paguvām par to izlielīties. Tad nu pienācis laiks turpināt iesākto un padalīties ar iespaidiem. Ar iespaidiem par pilsētu tuksnesī un par iespaidiem pēc pasākuma apmeklēšanas. Pastāstīt par bezgalīgajiem debesskrāpju labirintiem, par ne mazāk bezgalīgo krievu valodu un par to, kā īsti ir baudīt dienvidus vasaras viducī!

Foto: autodroms.lv

Foto: autodroms.lv

Par laimi mūsu ceļš uz pilsētu tuksnesī pie jūras veda gandrīz taisnā līnijā ar pašu nacionālās aviokompānijas tiešo reisu. Tātad atkrita nervozās dejas kādā no tranzīta lidostām un jau pēc nieka septiņām stundām saņēmām ko gribējām. Pirmais no vēlmju saraksta tika piepildīts sapnis pasildīties 40 grādos pēc Celsija un tikai vēlās nakts stundās remdēties vēsajos 35 grādos.. Varētu pat teikt, ka tas nāca kā spirdzinošs blieziens ar bomi pa pieri mirklī, kad apgaroti spērām pirmo soli ārpus lidostas.Dubaja, daudz svešvalodas un Huawei viedā aproce, kas pārtapusi viedajā pulkstenī!

Tiem, kas jau paguvuši pabūt Emirātos un apciemot galvaspilsētu Abudabi, Dubaija varētu šķist garlaicīga. Milzu daudzumā haotiski izmētāti debesskrāpju rajoni, dažas palmas un atkal debesskrāpju rajoni. Tas šķiet aizraujoši minūtes 20 un ar to arī interese par vietējo arhitektūru tiek izsmelta. Lai gan, protams, pastaiga pa 124. un 125. stāvu ir gana interesants piedzīvojums. Arī brauciens uz šo skatu platformu ar liftu nav pa vienam smieklam – augstāk par 360 metriem precīzi vienā minūtē. Ne velti šī celtne tiek uzskatīta par augstāko visā plašajā pasaulē un labu sprīdi virs jau aprakstītā 125. stāva augstumiem savu ligzdiņu iekārtojis viens no Emirātā valdošajiem šeihiem. Dubaja, daudz svešvalodas un Huawei viedā aproce, kas pārtapusi viedajā pulkstenī!

Ko tieši darīt Dubaijā? Var uzbraukt tornī! Var aplūkot mākslīgi izveidoto vecpilsētas kvartālu. Var gluži kā mēs ar Huawei gādību – izbraukt jūrā ar luksusa klases jahtu un driftēt pa kanālu ar autentisku senlaiku laiviņu. Bet var sēdēt viesnīcas baseinā un stundām izbaudīt apmēram 30 grādu silto jūras ūdeni un bezgalīgo krievu valodu. Jā – tieši krievu, jo visas malas pārpildītas ar tiem tūristiem, kas nekur citur īsti ielaisti netiek – krievi, kazahi, baltkrievi.Dubaja, daudz svešvalodas un Huawei viedā aproce, kas pārtapusi viedajā pulkstenī!

Bet ne jau mēs septiņas stundas gaisā plivinājāmies, lai atpūstos, tāpēc neaizmistam, ka darbs darām vispirms! Vienā no lepnākajām Dubaijas viesnīcām, kas gozējas un paša tālākā palmas zara mākslīgi izveidotajā salā, mūs sagaidīja Huawei ar pašiem karstākajiem jaunumiem. Iespējams, esam kļuvuši nedaudz izlepuši. Iespējams Huawei izmainījis savu redzējumu uz pasākumu organizāciju. Iespējams tas viss kopā, taču pirms diviem gadiem Stambulā notiekošais pasākums radīja daudz spilgtāku “WOW” efektu. Lai vai kā, jaunumi bija daudz un dažādi, par kuriem jau esam paguvuši jums pastāstīt.

Šoreiz par kādu ierīci, kas mums – autobraucējiem, nenoliedzami varētu būt ļoti noderīga. Un stāsts ir par jaunākās paaudzes Huawei sporta aproci Watch Fit 3. Pats būtiskākais ir tas, ko aproces šī iekārta pārvērtusies par pilnvērtīgu viedo pulksteni! Tā ir tikusi pie neskaitāmiem uzlabojumiem un papildinājumiem gan tehniskā, gan programmatūras ziņā.Dubaja, daudz svešvalodas un Huawei viedā aproce, kas pārtapusi viedajā pulkstenī!

Sāksim ar to, ka Fit 3 ir vien 9.9 milimetrus plāns un tā svars ir nieka 26 grami. Tieši tik, cik sver prāvāks sviesta pikucis un mūsu brokastu maizes rikas. Viedā aproce saglabājusi kvadrātainu veidolu, kas varētu būt pa prātam daudziem miljoniem šādas formas pulksteņu faniem un tas ir 1.82 collu liels. kas raksturīgi, tad ekrāns ir praktiski bez rāmīša un tātad visa tā platība ir mūsu rīcībā.

Ko tieši mēs ar šo ierīci varam izdarīt? Huawei Watch Fir 3 ļauj pieņemt ienākošos zvanus un piezvanīt pašam. Tas ļauj saņemt un nosūtīt teksta ziņojumus. Ar to var klausīties mūziku paralēli lietojot citas funkcijas, kas ir patiešām ērta opcija.Dubaja, daudz svešvalodas un Huawei viedā aproce, kas pārtapusi viedajā pulkstenī!

Kā jau uz sportu orientēta, šī ierīce piedāvā vairāk par simts dažādiem treniņu plāniem – gan svaigā gaisā, gan piesmakušā svaru zālē un pat ūdeni vai zem tā. Taču svarīgāka par visu ir jaunā miega kontroles funkcija. Ne tikai klasiska nogulēto stundu uzskaite vien, bet arī miega elpošanas uzraudzība. Atkal jau miljoniem cilvēku var uzgavilēt, jo miega apnoja ir mūsdienu bēdu stāsts ļoti daudziem. galu galā tieši miegā mēs esam visbezpalīdzīgākie un ir jo svarīgi zināt, kas šajā laikā ar mūsu organismu notiek.Sliktā ziņa ir tā, ka Huawei Watch Fit 3 īpašniekiem regulāri būs jāmeklē šīs ierīces lādētājs, kurš noklīdis kādā no atvilktnēm vai plauktiem. Gluži vienkārši Fit 3 pēc ražotāja domām ar vienu uzlādi spēs iztikt līdz pat desmit dienām! Un, ja nu gadījumā ar to būs “par īsu”, tad desmit minūtēs jāspēj papildināt elektrības krājumus veselai diennaktij.

Visticamāk šobrīd jau varam pacilātā garastāvoklī doties uz veikalu, kur Fit 3 melnā krāsā ar melnu silikona siksniņu izmaksās orientējoši 159 eiro. Ja gribēsim gaišus toņus un ādas siksniņu, tad 179 eiro.

Protams, jau tuvākā laikā pastāstīsim arī par citiem Huawei jaunumiem, kuri no visa plašā prezentētā klāsta nonāks Latvijā. Lai saprastu, kam tieši gatavoties, atliek vien noskatīties šo mūsu sagatavoto video!

NOSKATIES VIDEO

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.