Autodroms » Testi

Goodyear riepa saņem augstāko novērtējumu vienā no plašākajiem testiem Eiropā

9 Mar 2023  

Goodyear riepa saņem augstāko novērtējumu vienā no plašākajiem testiem Eiropā“The Goodyear Tire & Rubber” riepa EfficientGrip Performane 2 ir saņēmusi Eiropas lielākās automobiļu asociācijas ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club) visaugstāko novērtējumu organizācijas vasaras riepu testā . Eksperti norādīja, ka riepa nodrošina teicamu līdzsvaru un izturību visos apstākļos.
“Mēs esam lepni, ka EfficientGrip Performance 2 ieguva augstākās klases novērtējumu ADAC testā “50 gadi, 50 riepas”. Šis ir viens no plašākajiem testiem, kas šajā jomā veikts, un rezultāti ir apliecinājums Goodyear ieguldītajam darbam, lai radītu nozarē vadošo produktu,” stāsta Goodyear pārstāve Sonija Lenevī (Sonia Leneveu).
Testētāji riepai piešķīra augstāko punktu skaitu par protektora nodilumu, kā arī tā saņēma vienu no augstākajiem efektivitātes rādītājiem. Vienlaikus kritērijos tagad ietilpst arī ietekme uz vidi, kas sastāda 30% no kopējā punktu skaita un tiek iekļauta sadaļā “Braukšanas drošība”.
Goodyear EfficientGrip Performance 2 nodrošina augstu veiktspēju, tai skaitā A kategorijas saķeri uz slapja ceļa Eiropas riepu marķējumā (European Tire Label). Šī riepa nodrošina par 50% garāku nobraukumu nekā iepriekšējās sērijas riepa , kā arī par 20% garāku nobraukumu nekā tās tuvākie konkurenti . Riepā ir iekļautas arī jaunākās Goodyear tehnoloģijas, kas uzlabo bremzēšanu uz slapja ceļa un stabilitāti uz sausa ceļa.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.