Autodroms » Tehnoloģija

Huawei FreeBuds Pro austiņu apskats: līdz nekaunībai perfektas. Tās vairs nav tikai austiņas vien!

10 Nov 2020  
Foto: @autodroms.lv

Foto: @autodroms.lv

Neviļus sanāk stāstu par Huawei FreeBuds Pro austiņām sākt ar drošību. Par to šajā gadījumā jāpadomā divtik. Diemžēl pat gluži parastas austiņas par dažiem eiro spēj iedzīt cilvēku nelaimē. Nedzirdēta vilciena tuvošanās, nepamanīta automobiļa rūkoņa, garām palaists trauksmes signāls. Ja runājam par šīm jaunās paaudzes Huawei austiņām, tad te var nepamanīt pat to brīdi, kad satrakojusies lidmašīnas turbīna tevi ierauj ar visām austiņām. Tāpēc rūpīgi jāapdomā, kur un kādos apstākļos šādu skaņas garnitūru izmantot. Pilnīgi noteikti ir reizes un vietas, kur neko labāku iedomāties nevar!

Izvēlēties labas austiņas nav nemaz tik viegls uzdevums. Vienas labāk der sporta zālē, citas lidmašīnā. Vēl citas mājās dīvānā pie kamīna vai darbā pie datora. Huawei FreeBuds Pro izdevies kaut kā šīs dažādās vajadzības apvienot un piedāvāt gana universālu risinājumu. Bez visa tā, šīs austiņas patiešām ēsti iesēžas aus gliemežnīcā un turas tur kā ielīmētas pat pie diezgan enerģiskām kustībām.

Huawei FreeBuds Pro austiņu apskats: līdz nekaunībai perfektas. Tās vairs nav tikai austiņas vien!Mūsu gadījumā varējām izmēģināt pelēcīgi hromētas austiņas, kas vizuāli patīkami iepriecināja. Daudz neuzkrītošāk, daudz elegantāk un daudz praktiskāk, ja salīdzinām ar diviem baltiem plastmasas puļķiem. Ārējam izskatam ir nozīme. Gluži tā pat, kā iesaiņojumam.

Tradicionāli noapaļots austiņu penālis, kurš lieliski ieslīd jebkurā kabatā un neplēš oderes audumu ar asiem stūriem. Turklāt šis penālis kļuvis nedaudz plānāks, ja salīdzinām ar FreeBuds 3i. Sīkums, bet patīkami, ja iegādājamies kaut ko dārgāk par desmit dolāriem.

Huawei FreeBuds Pro austiņu apskats: līdz nekaunībai perfektas. Tās vairs nav tikai austiņas vien!Iespējams, kādam var rasties problēmas ar liela izmēra pirkstu galiem satvert smalko austiņu un izvilkt no penāļa. Risinājums elementāri vienkāršs – neskatoties uz to, ka austiņas ligzdās turas uz magnēta, atliek vien kārbiņu pagriezt otrādi un maigi pakratīt. Abas austiņas graciozi ieslīdēs saujā un tālāk jau tehniskas dabas jautājums.

Ja gribam lietot šīs austiņas “pa lepno”, tad nāksies pameklēt mobilās ierīces aplikāciju Huawei Al Life. Te gan jāatgādina, ka to var paveikt tikai uz Android ierīcēm. Aplikācija ļaus noskaidrot kopējo penāļa uzlādes līmeni un to pašu katrai austiņai atsevišķi. Te pat varam pielāgot trokšņu slāpēšanas stiprumu, veikt programmatūras atjauninājumus, ja tādi būs un darīt vēl šādas tādas lietas.

Tad nu pats galvenais – ārējo trokšņu slāpētājs. Te varam caur aplikāciju izvēlēties vienu no trīs režīmiem vai uzstādīt savējo. Taču drīz vien jums apniks katru reizi rakņāties uzstādījumos un tiks izdarīta pareiza izvēle – dinamiskais režīms. Tad gana inteliģenti pieskaņosies apkārtējai situācijai. Pārbaudīt to nespējām, taču ražotājs apgalvo, ka ārējā skaņa tiek slāpēta līdz pat 40 decibeliem.

Iespējams, tam šīs austiņas nav domātas, taču tās lieliski slāpē apkārtējos trokšņus arī tad, ja tajā brīdī tiek atskaņots klusums – mīļotā dziesma uzlikta uz pauzes. Ja jāmēģina iemigt lidmašīnā, vilcienā vai uz kuģa, tad tā ir laba iespēja. Teju vai nepamanāma šņākoņa un tālumā apslāpētas skaņas. Perfekti! Ja nu vienīgi ilgai gulēšanai var nepietikt akumulatora enerģijas.

Huawei FreeBuds Pro austiņu apskats: līdz nekaunībai perfektas. Tās vairs nav tikai austiņas vien!Grozies kā gribi, bet arī par pašu skaņu nevar teikt neko peļamu. Priecē ļoti maigi, bet piepildīti skanošais bass. Tajā pašā laikā tas nepavisam nepārsit vai nenoslāpē citas frekvences. Grūti teikt, kā šāda audio garnitūra derēs kaut kāda alternatīvā pankroka cienītājiem, kur pārsvarā ir dažādu muzikālo instrumentu haotisks skaņu birums, taču tradicionālās mūzikas piekritējiem tas patiešām ir baudījums.

Droši vien tieši tāpēc šis apskats sākās ar rindām par drošību. Iegrimstot slāpētajās apkārtnes skaņās un maigi piepildītajā mūzikas putukrējumā, ātri vien piemirsīsies, ka min pedāļus pārpildītā pilsētas centrā vai maršē pa dzelzceļa uzbēruma sliežu balstiem. Šīs austiņas ir baudītājiem. Nesteidzīgiem dzīves baudītājiem!

huawei-Huawei FreeBuds Pro austiņu apskats: līdz nekaunībai perfektas. Tās vairs nav tikai austiņas vien!-pro-autodroms-5Mēs šīs Huawei FreeBuds Pro ausis atklājām kā lielisku risinājumu tālākā pārlidojumā. Divatā pavisam netraucēti var vērot datora ekrānā vienu un to pašu filmu, izmantojot vien vienu austiņu komplektu. Pie viena atliek brīva aus, ar kuru dzirdēt, kas lidojuma laikā notiek ap jums!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.