Autodroms » Zvaigžņu auto

Ienākam uz uguntiņu Silvestra Stallones garāžā, kur mīt plaša automobiļu kolekcija!

4 Nov 2022  

Hot rodPlašajā  Silvestra Stallones automobiļu sarakstā es kā auto vēstures apskatnieks, pirmkārt, meklēju kādu vēsturisko spēkratu. Atradu 1932. gada Highboy Hot Road. Tam par pamatu kalpo Ford Dearborn Deuce 1932. gada modelis. Hotrodam uzstādīti milzīgi aizmugurējie riteņi, bet priekšējās riepas šauras,  hromētas balstiekārtas detaļas un stilīgs interjers. Sēdekļi no brūnas ādas  ir izgatavoti pēc pasūtījuma un salona apdarē izmantots alumīnijs.  Motors ir Chevrolet  V8 ar 383 kubikcollu darba tilpumu un 330 zs jaudu. Saimnieks mašīnu izmanto retro izbraucieniem bez jumta. Par sekmīgu apstāšanos gādā priekšējās disku bremzes.

Vairāk par to kā radušies hotrodi un citi tūninga virzieni lasiet šeit: https://www.autodroms.lv/galvenais-ir-atskirties/

Mēs turpināsim aplūkot citus Stallones garāžas iemītniekus. Viņam patīk Mercedes –Benz G klases apvidus auto. Pēc Holivudā notikušās  avārijas  ar tumši zaļo G63 automobili, tika nopirkts melns G65  braucamais  kuram ir plaša sirds V12 motora izskatā.G class

Tās pašas markas sportisko atzaru AMG pārstāv modelis Mercedes – Benz AMG E63 ( W 212) un vēl vairāki AMG spēkrati, kurus te neuzskaitīsim , bet Mercedes –Benz marka viņam ir viena no mīļākajām.

Viena no mašīnām, ar kurām Stallone braucis visilgāk, ir  VW Phaeton, kuram uzstādīti lieli riteņi un virsbūvi rotā sarkanas svītras. Itāļu autobūvi pārstāv Ferrari 599 GTB Fiorano un pēc zvaigznes pasūtījuma būvēts Ferrari 612 Scagletti.

Draudzības ar Arnoldu Švarcenegeru pamudināja nopirkt Bugatti Veyron. Atšķirībā no Arnolda, kuram ir rodsters, Silvestrs izvēlējās kupeju.

CamaroNe sevišķi dārgo , bet nozīmīgo auto plauktiņā liekams Chevrolet Camaro. Tas maksājis tikai $75 000, bet pie auto modificēšanas strādājuši Hendrick Motorsports speciālisti. Mašīna ir no speciālās sērijas, kura sastāv no 25 eksemplāriem.

Aktiera Chevrolet Corvette dzimusi 1963. gadā un kopš tā laika piedzīvojusi brīnumainās pārvērtības. Modificēti tika balstiekārta un salons ar speciāliem sēdekļiem, CD atskaņotāju un kondicionieri , bet kustināt to visu ir 8,3 litru motora ar 660 zs uzdevums.

Arī bijušais  Silvestra Ford Mustang pabijis tūninga meistaru rokās. Pārdodot košo auto Stallone tika pie $ 77000.

BentleyBritu luksuss garāžā pārstāvēts ar Bentley GTC, kuram  ādas salona apdarē izmantots eikalipts un Rolls Royce Phantom.

Nav iztikts bez Cadillac CTS –V pirmās paaudzes automobiļa, kura GM V8 motoram ir 400 zs jauda. Pārnesumu kārba pirmajai paaudzei gan bija tikai sešu pakāpju manuālā. Tomēr tas neatturēja saimnieku doties pretim Losandželosas sastrēgumiem.

Sportiskiem izbraucieniem noder Shelby Cobra automobiļa replika, kit kārs TR3 no Backdraft Racing kompānijas, kura ražo oriģinālā Shelby Cobra kopijas.

PanameraSarakstu noslēdz Porsche Panamera.

Iespējams, ka pa šo laiku Stallones automobiļu sarakstā jau atkal  notikušas kādas izmaiņas. Tas nozīmē, ka nav izslēgta vēl kāda tikšanās reize.

Kristiāns Andersons

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.