Autodroms » Izklaide

Igaunijā kāda autovadītāja pārkrāso auto Krievijas ceļu policijas krāsās. Tagad draud pat cietumsods!

28 Jūl 2021  

Igaunijā kāda autovadītāja pārkrāso auto Krievijas ceļu policijas krāsās. Tagad draud pat cietumsods!Šķietami nevainīga izklaide. Vēl jo vairāk, ja nauda, laiks un enerģija to atļauj. Taču likumdošana ir nepielūdzama un nu pret meiteni izvirzīta krimināllieta. Ko gan jaukā būtne tādu sadarījusi ar savu auto, ka procesos iesaistās pat valsts drošības dienesti?

Patiesībā jau nekas īpašs tur nav. Baltas krāsas BMW 520 uz sāniem uzlīmētas zilas līnijas, uzraksts “ДПС”, ekipāžas numurs 005 un uzraksts, kas vēsta par automobiļa piederību radaru apkarošanas nodaļai.

Dīvainais krāsojums un nelieli ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumi likuši pirms dažām dienām īstai Igaunijas policijas ekipāžai saausīties. Baltais BMW notverts un apstādināts ielas malā. Policisti jutušies nedaudz pārsteigti, ieraugot pie izdaiļotā auto stūres divdesmit trīs gadus vecu jaunkundzi.

Igaunijā kāda autovadītāja pārkrāso auto Krievijas ceļu policijas krāsās. Tagad draud pat cietumsods!Grozies kā gribi, bet gan Igaunijas, gan citu valstu likumi nosaka, ka dažādu speciālo dienestu rekvizīti nav pieļaujami un par to izmantošanu draud sods. Pat visnotaļ liels sods.

Visticamāk meitene nebija līdz galam iepazinusies ar savas dzimtās zemes likumdošanu, citādi noteikti zinātu, ka par šādu kaimiņvalsts policijas automobiļu marķējuma izmantošanu viņai pienākas naudas sods 1200 eiro apmērā un pat daži gadiņi nebrīvē.

Vēlme padarīt savu auto un uzlabot omu apkārtējiem ir tikai uzteicama. Pilnīgi noteikti neviens neiebildīs, ja uz sava auto sāniem izvietosiet uzrakstu – es mīlu raidījumu AUTODROMS! Taču ar armijas, policijas un citu speciālo dienestu rekvizītiem aizrauties gan nevajadzētu. Tas var beigties gaužām skumji, kā šoreiz tas notika ar igauņu jaunkundzi!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.