Autodroms » ŠODIEN SVARĪGĀKAIS

Ir lietas, ko vīruss nespēj ietekmēt – Ženēvas starptautiskā automobiļu izstāde

26 Feb 2020  

Ir lietas, ko vīruss nespēj ietekmēt - Ženēvas starptautiskā automobiļu izstādeŠis pēc ilgiem gadiem būs pirmais gads, kad AUTODROMS neapmeklēs ikgadējo starptautisko automobiļu izstādi Ženēvā. Ar katru gadu izstādes saturs kļūst mazāk interesants un ekspozīcijas zāles arvien vairāk aizpilda pašdarbnieki ar vienā eksemplārā uzbūvētu vai tūnētu auto, riepu montāžas iekārtu tirgotāji, dažādu brīnumlīdzekļu pārstāvji. Arī tukšu vietu netrūkst. Taču līdz šim tas tik un tā nekļuva par iemeslu izlaist Eiropas lielāko auto industrijas notikumu.

Lai arī nepilnu divsimt kilometru attālumā no Ženēvas esošā Milāna un visa tās vairāku simtu kilometru apkārtne tiek uzskatīta par paaugstinātas bīstamības zonu, izstāde netraucēti notiks un pulcēs vairākus simtus tūkstošu interesentus no visas pasaules. Par to liecina katru dienu saņemtās preses relīzes par to, ko varēsim ieraudzīt izstāžu hallēs.

Viens no Ženēvas jaunumiem – Volkswagen Touareg R. Volkswagen sava flagmaņa Touareg līniju papildina ar jaunu modeli – Touareg R. Jaunā R versija jau pamata komplektācijā aprīkota ar pilnpiedziņu un sniedz 700 Nm jaudīgu griezes momentu. Tajā pašā laikā 462 ZS jaudīgs plug-in hibrīds vienmēr tiek iedarbināta pilnībā elektriskajā E-MODE režīmā, neradot izmešus. Tāpat Touareg R būs pieejams ar uzlabotu Travel Assist palīgsistēmu, kas nodrošinot daļēji automatizētu braukšanu līdz pat 250 km/h lielā ātrumā.

Jauno modeli radījis Volkswagen R zīmols, kas izstrādā Volkswagen sportiskākos modeļus. Šis ir pirmais Volkswagen R modelis ar plug-in hibrīda piedziņu. Šī ir arī pirmā reize, kad hibrīds ir jaudīgākais Volkswagen modelis. Izteiksmīgais Touareg R ar Black Style eksterjera dizaina pakotni, kas ietver 20 collu lietos diskus (Braga) un R Line interjera apdari (tostarp ar Vīnes ādu un kristāla pelēkām šuvēm), tirgū nonāks 2020. gada otrajā pusē.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.