Autodroms » Izklaide

Ja Porsche nolēmis ražot saldējumu, tad tas noteikti būs viens no labākajiem saldējumiem pasaulē!

29 Jūl 2022  

Ja Porsche nolēmis ražot saldējumu, tad tas noteikti būs viens no labākajiem saldējumiem pasaulē!Ko darīt, ja trūkst komponentes jaunu automobiļu ražošanai? Jāķeras pie citu lietu ražošanas. Pie kaut kā tāda, kas mikroshēmas un pusvadītājus neprasa. Un to ar prieku dara kāds Vācijas autobūves vecmeistars, kurš galvenokārt orientējas uz elitāru sporta automobiļu būvniecību. Skaidrs, ka mēs tagad apspriežam nevienu citu, kā Porsche!
Šis uzņēmums jau izsenis lepojies ar to, ka klients varēja izvēlēties auto krāsu no vairāk kā 160 individuāliem toņiem. Protams, tas maksā naudu, taču tad vari būt drošs, ka tavs auto ir unikāls.
Pavisam nesen kompānija iepriecināja savas markas cienītājus ar firmas saldējumu. Ne parastu saldējumu, bet tādu, kurš ir pašos populārākos automobiļa toņos. Turklāt metālikas toņos!
Lai būtu vēl interesantāk, tad saldējumi nodēvēti šo auto krāsu nosaukumos – piparmētras zaļais, zemeņu sarkanais, laima zelta, saldētu ogu metālika un makadamija riekstu perlamutra. Pavisam pieci toņi un piecas saldējuma šķirnes.Ja Porsche nolēmis ražot saldējumu, tad tas noteikti būs viens no labākajiem saldējumiem pasaulē!
Te gan uzreiz jāsaka, ka tādu saldējumu autoražotājs negrasās ražot mūžīgi. Varētu teikt, ka tā bija ierobežota partija, kura tapa sadarbībā ar kādu Čikāgas saldējumu ražotāju.
Kā un kāpēc radās tāda ideja? Tāpēc, ka slavenais sporta auto ražotājs bija uzaicināts piedalīties nacionālās saldējuma dienas svinībās, kuras katru gadu notiek Amerikas savienotajās valstīs.
Lai vai kā, kamēr saldējums Amerikā ir pieejams, tas tiek visnotaļ pozitīvi novērtēts. Vispirms jau tas ir sasodīti garšīgs. Otrkārt metāliskās krāsas glazūra esot vienkārši fascinējoša. Un, visbeidzot, uzsaldējuma iepakojuma ir dažādu gadu labāko modeļu attēli. Gan tādi, kurus esam redzējuši arī mūsu ielās, gan arī tādi, par kuru eksistenci dzirdējis tikai retais.
Iespējams, kādam būs interesanti uzzināt, ka izvēloties sporta automobili ar šādu individuālu toni un krāsojumu, jau tā ne pie mazās automobiļa cenas jāpiemaksā gandrīz 12 tūkstoši eiro. Cerams, ka saldējums maksā nedaudz mazāk!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.