Autodroms » Zvaigžņu auto

Jaunais Amerikas prezidents dodot priekšroku jaudīgiem “muskuļauto”. Piemēram, 1961. gada Chrysler 300G

9 Nov 2020  

Jaunais Amerikas prezidents dodot priekšroku jaudīgiem "muskuļauto". Piemēram, 1961. gada Chrysler 300GDroši vien autobraucēji Amerikā tagad gavilē skaļāk par visiem! izrādās jaunizceptais prezidents Baidena kungs esot jaudīgu Amerikas automobiļu fans. Un ja jau reiz jaudīgi amerikāņi, tad elektriskie spēkrati tik drīz pa 66. ceļu nebraukās, tā kā to sagribējuši Eiropā.

Džo Baidena tēvs esot bijis veiksmīgs auto tirgotājs, tāpēc ģimene bieži vien vizināta ar ļoti skaistiem un lepniem auto. Viens no Baidenu ģimenes lepnumiem bijis Chrysler 300G no tālā 1961. gada. Priekš tiem laikiem 375 zirgspēki bija vērā ņemams lielums. Turklāt runa ir par amerikāņu zirgspēkiem, kas būtiski atšķiras no šujmašīnu motoriņu izspiestās jaudas.

Viens no jaunā prezidenta mīļākajiem automobiļiem esot Amerikas kulta braucamrīks Chevrolet Corvette Stingray, kurš ražots 1967. gadā. Diez vai puisis, kurš brauc ar 5,3 litru V8 trīs simt zirgspēku dzinēju balsos par mazu elektromotoru un knapu pāris simtu kilometru nobraukuma iespējām. Starp citu, šis auto Baidena kungam esot jo īpaši nozīmīgs, jo saņēmis to no tēva kā dāvanu kāzās.

Kad Džo Baidens vēl bijis viceprezidents un par viņa kabrioletu žurnālisti veidojuši raidījumu, sirmais kungs sūdzējies, ka miesassargi neļaujot pašam sēsties pie stūres. Pirms tam gan tikko ievēlētais ASV prezidents esot “atvilcis” līdz pat 265 kilometriem stundā!

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.