Autodroms » Tehnoloģija

Jaunās paaudzes Dacia Sandero panelī viedtālrunis var kalpot kā automašīnas multivides ekrāns

8 Apr 2021  

Jaunās paaudzes Dacia Sandero panelī viedtālrunis var kalpot kā automašīnas multivides ekrānsMums vienmēr līdzi ir viedtālrunis. Taču kā būtu, ja tas aizstātu multivides ekrānu mūsu automašīnā? Dacia šādu soli uzskatīja par pašsaprotamu izvēli, taču tikai ar vienu nosacījumu – tālruni nepieciešams pilnībā integrēt braukšanas pieredzē. Ar šādu domu arī tapa Media Control. Dacia Operatīvās starpsegmentu automašīnu līnijas direktors Nikolā Legross skaidro jaunajā Dacia Sandero ieviestās tehnoloģijas būtību un tās priekšrocības.

Izņemt viedtālruni no kabatas un padarīt to par mūsu pavadoni ceļā, neraizējoties, ka tas nokritīs no vaļīgā turētāja, kas piestiprināts pie gaisa kondicionieru režģa? Ja vien tas būtu tik vienkārši! Dacia apzinājās šo problēmu, tāpēc zīmola inženieri un dizaineri ir apvienojuši savas prasmes, lai risinātu šo jautājumu un piedāvātu gudru, ekonomisku un laikam atbilstošu risinājumu.

“Dacia misija ir mainīt priekšstatu par to, kādam jābūt vienkāršam auto. Mums bija jāatrod gudrs, vienkāršs un pievilcīgs multivides risinājums. Klientu aptauju dati rāda, ka Dacia klienti šajā jautājumā dod priekšroku vienkāršībai. Šis ir svarīgs punkts, ko uzsver arī Dacia kopienas pārstāvji. Tādēļ mūsu inženieri un dizaineri ir kopīgi strādājuši, lai izveidotu Media Control – sistēmu, kas mūsu klientu viedtālruni pārvērš par automašīnas multivides sistēmas sirdi,” stāsta Nikolā Legross, Dacia Operatīvās starpsegmentu automašīnu līnijas direktors.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.