Autodroms » Tehnoloģija

Just 5 Blaster: iespaidi pēc gada intensīvas lietošanas ekstrēmos apstākļos

1 Feb 2016 (10)
Foto: @autodroms.lv

Foto: @autodroms.lv

Būsiet pamanījuši, ka savās slejās ik pa brīdim pievēršamies ne tikai automobiļiem vien. Starpcitu, mūsdienās mobilais telefons pie stūres zināmam autovadītāju slānim ir neatņemama sastāvdaļa. Pārsvarā tiem autovadītājiem, kas ģērbjās kā vīrieši, runā kā vīrieši, kūpina lētas cigaretes kā vīrieši, bet krūmos pa mazajam tomēr dodās tupus…

Un tā, vesels gads diena dānā ar viedtālruni Just5 Blaster. Mēs pie sava testa eksemplāra tikām vēl tad, kad veikala plauktos tas nebija nonācis. Atšķirībā no iepriekšējā Spacer modeļa, Blaster gada laikā tā arī ne vienu reizi nav nonācis garantijas remontā. Tātad solis kvalitātes virzienā sperts. Un var jau ironizēt, ka šis aparāts ražots Ķīnā. Var apgalvot, ka tam ar Latviju maz sakara. Mēs nācām pie dzelžaina secinājuma – lai tas būtu ražots kaut vai Gondurasā! Ja kvalitāte atbilst cenai, tad izvēle viennozīmīgi ir precei, kas nes Latvijas vārdu!

Šoreiz ne par pašu viedo sarunu ierīci. Par to jau esam stāstījuši un par to var izlasīt ŠEIT un ŠEIT! Šoreiz par to, kas spējis ielīksmot mūsu sirdis pēc vesela gada. Un, nenoliedzami, tā ir Blaster baterija! Gada laikā tālrunis lādēts krustu šķērsu – gan automašīnā, gan no parastas sadzīves rozetes, ticis lādēts no datora USB ligzdas un lietots tandemā ar elektrisko uzkrājēju jeb portatīvo lādētāju. Tas bijis uzlādēts līdz galam, tikai par dažiem procentiem, līdz pusei… Vārdu sakot, šis nelaimīgais izdzīvojis īstas mokas. Un neskatoties uz to visu, pilna akumulatora uzlāde vidēji ļauj lietot tālruni trīs diennaktis! Bingo!

Otrais nenoliedzamais plus – izturība! Speciāli maciņi? Stikla aizsardzības plēves? Muļķības! Auto priekšējais panelis, virtuves galds, liels granīta bluķis pie ozola, smilšains piknika pleds… Tā ir mūsu Blaster dabiskā vide! Un rezultāts? NEVIENAS švīkas uz stikla! Tiesa gan, silikona meitelītis pasargājis mūsu Blaster vairākos kritienos, bet zinātnieki tā arī nav tikuši skaidrībā vai silekons kaut ko ir devis konkrētajos gadījumos.

Gada laikā sataisītas tūkstošiem bildes un neskaitāmi simti video. Jā! Tā nav spoguļkamera! Bet interneta vajadzībām perfekti. Varbūt nedaudz pašvakāk ar pašbildes jeb priekšējo kameru. Taču mēs nesirgstam smagā slimībā ar narcisismu, tāpēc šo problēmu varam pārciest varonīgā klusumā!

Lūk, tāda ir mūsu pieredze! Varbūt kādam tā ir savādāka? Dalieties ar to! Neturiet sveci zem pūra…

Komentāri »

 • Jānis :

  Lietoju pirmo balsteru arī aptuveni gadu un esmu pilnīgi apmierināts, nekādi zemūdens akmeņi nav parādījušies, joprojām darbojas ātri.

 • madara :

  Diemzel man ir slikta pieredze tiesi ar blasteru. Nokrita zeme un aizsargstikls plaisaas. Tad vel ar ladesanu problemas. Visu laiku zuud kontakts. Ar austinjam tas pats ik pa laikam kontakts raustas un runajot ar kadu vins mani nedzird vispar vai slikti dzird. Man blasters ir tikai pusgadu. Bet jau tik daudz nepatikamu parsteigumu. Un vel palicis loti lens. Ar visu to ka nav lieku programmu. Diemzel esmu vilusies.

 • Anita :

  Sveiki es lietoju just 5 blaster ari jau gadu bet man baterija ir beigta,es biju soka,ka uzliekot ladeties telefonu baterija var ladeties ara es biju reali soka es uzliku ladeties un man ladeja atpakal,no 20% lidz 1% procentam un tad apstajas ne ladeja ara ne ladeja bateriju. Sobrid nesu nomainijusi bayeriju bet risinajums tads ka katru reizi lieku ladet telefonu es vinu izsledzu pielieku ladet,kad parada ka lade es iesledzu vinu un tad vismaz lade,es vienkarsi esu soka…

 • Aivis :

  Lietoju pirmo Blaster, 10mēnešus. Esmu nedaudz sasitis, bet tas netraucē un iet. Tikai vairs normāli nejiet lādetāja inputs, sačakarējies un batereja arī dīvaina, uzlādeju uz 100% un dažu stundu laikā izladejas lidz 1%, restartējot talruni, uzrādas 40% un iztura atkal lidz 1% un tad izladejas pavisam. Bet tā iet ļoti labi. Žel kad nav lielāks vāciņu/maciņu piedāvājums. Un orģinālais lādētājs pēc dažiem mēnešiem nobeidzās.

 • guuuu :

  Kas jums tā par bateriju? Manējās abas pat dienu nevelk pilnībā tās uzlādējot.

 • guuuu :

  P.s. man ir 2 blasteri bijuši,abiem vibrozvans pēc 3-4 mēnešiem atteicās strādāt.

 • ordii :

  Man gan nekad nav baterija turejusi vinam ilgak par diennakti ar astiiti :( kaa arii gljuko baterijas atlikuma raditajs, atri nokrit uz 1-5 % bet taa var vilkt vel stundas padsmit taapat..

 • Arnis :

  Lietoju blaster 10 mēnešus, pēc cita room uzinstalēšanas vairs nav problēmu ar gps un vispār nav nekādu problēmu.

 • Aleksis :

  Lietoju Blaster 2 jau sešus mēnešus, tad skārienjūtīgā penelis nedarbojas – augšējie 5mm atsakās sajust pieskārienu… +GPS gļuko… ir brīži kad strādā normāli, ir brīži, kad atsakās strādāt :(
  Bet tā telefons ir tīri Ok! Cena laba, tehniskie rādītāji labi, kamera… tā tā, ir Ok :)

 • Kaspars :

  Lietoju Blaster2 apmēram 6 mēnešus, gps gļuko, citu problēmu nav, nesen nokrita no diezgan liela augstuma, skārienekrāns sašķīda, bet darbojas un turpinu lietot.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.