Autodroms » Sports

Kandavniekiem skaudībai – vīrietis apkārt savai mājai uzbūvē drifta trasi! Kaimiņi palīdz būvēt!

13 Nov 2018 (3)

Kandavniekiem skaudībai - vīrietis apkārt savai mājai uzbūvē drifta trasi! Kaimiņi palīdz būvēt!Kamēr vieni azartiski cīnās pret jebkāda veida purkšķu esamību Kandavā un tās apkārtnē, citviet cilvēki nav tik skaudīgi un atbalsta pat krietni skaļāku hobiju, kā kartingu trasi. Lai gan pie mums vienmēr ir slikti tā, kā tas ir! ja trasi likvidēs, tad drīz vien apkārtējie sāks sūdzēties, ka šis mokošais klusums nav izturams un tā ir tīra ļaunprātība pret godīgiem pilsoņiem!

Jaunzēlandē kāds vīrs nolēma izbūvēt drifta trasi apkārt savai mājai. Tā teikt – uz savas zemītes un savām vajadzībām! Trokšņaini, vai ne? Un tomēr visi apkārtējie kaimiņi draudzīgi brīvajā laikā devās drifta cienītājam palīgā, lai ieplānotais darbs lielākiem soļiem tuvotos nobeigumam.

Trīsdesmit piecus gadus vecais vīrietis pirms pāris gadiem pārcēlās uz Jaunzēlandi no Japānas. Iegādājās īpašumu un ķērās pie darba. Trases kopējais garums – 130 metri! Lielāko darbu daļu Takeši kungs veica pats ar kaimiņu palīdzību. Ar asfaltu palīdzēja tuvējais ceļa būves uzņēmējs. Kopumā trases izbūve prasījusi aptuveni vienpadsmit tūkstošus eiro. Pie viņu ienākumiem nekas īpaši liels.

Pats Takeši kungs sevi dēvē par laimīgāko cilvēku Jaunzēlandē! Sieva viņu labā nozīmē sauc par “trako vīrieti”, bet kaimiņi ir sajūsmā par uzņēmību un uzskata – kaut vairāk būtu tik mērķtiecīgu cilvēku!

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri »

  • Maksims Ter-Oganesovs :

    Tas gan ir ļoti laba ideja :)

  • Jepis :

    ELZIŅA ap savu māju varētu sakopt un ierīkot nūjošanas trasīti un ar draudzenēm kartinga maču laikos pasportot svaigā gaisā..

  • Maksims Ter-Oganesovs :

    Diezgan kompakti tā izskatas

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.