Autodroms » Auto Ziņas

Kia atklāj pilnīgi jaunā Sportage pirmos attēlus: muskuļots eksterjers un inovatīvs interjers

4 Jūn 2021  

Kia atklāj pilnīgi jaunā Sportage pirmos attēlus: muskuļots eksterjers un inovatīvs interjersJaunajam Sportage ir muskuļota stāja un spēcīgs, taču izsmalcināts siluets. Redzamākās jaunās detaļas ietver precīzas, pārdomātas līnijas, kas caurvij virsbūves virsmas. Modeļa priekšpuse momentā piesaista uzmanību ar tās melno, uz smalku detalizāciju orientēto radiatora režģa grafiku visā auto platumā. Aizmugurē spēcīgu plecu līnijas maigi saplūst ar šauriem dienas gaitas lukturiem, kas no abām pusēm ieskauj jauno Kia logotipu un Sportage emblēmu.

Interjera dizaina skice atklāj uz vadītāju orientētu telpu, kas rotaļājas ar spēku raksturā, maigumu īpašībās un inovācijām tehnoloģijās. Interjera dizaina centrā ir eleganti veidots, iebūvēts liektas formas displejs.Kia atklāj pilnīgi jaunā Sportage pirmos attēlus: muskuļots eksterjers un inovatīvs interjers

“Jaunais Sportage met izaicinājumu dizaina standartiem ar azartisku, bet tai pašā laikā mūsdienīgu eksterjeru, un skaisti detalizētu, novatorisku interjeru,” sacīja Karims Habibs, Kia vecākais viceprezidents un Globālā dizaina centra vadītājs. “Ar jauno Sportage mēs nevēlējāmies vienkārši paspert soli uz priekšu, mēs vēlējāmies SUV klases ietvaros pāriet jaunā līmenī.”

Vairāk informācijas par pilnīgi jaunā Sportage Eiropas versiju tiks atklāts šā gada septembrī.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.